ЛЄ-2019/20
Фінал
Матч Севілья – Інтер Мілан (22:00, 21.08.20)
Матч |
Севілья
| 3 |
---|---|---|
Інтер Мілан
| 2 | |
Час старту матчу |
1/2 фіналу (Перші матчі)
Матч Севілья – Манчестер Юнайтед (22:00, 16.08.20)
Матч |
Севілья
| 2 |
---|---|---|
Манчестер Юнайтед
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Інтер Мілан – Шахтар Донецьк (22:00, 17.08.20)
Матч |
Інтер Мілан
| 5 |
---|---|---|
Шахтар Донецьк
| 0 | |
Час старту матчу |
1/4 фіналу (Перші матчі)
Матч Інтер Мілан – Баєр (22:00, 10.08.20)
Матч |
Інтер Мілан
| 2 |
---|---|---|
Баєр
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Манчестер Юнайтед – Копенгаген (22:00, 10.08.20)
Матч |
Манчестер Юнайтед
| 1 |
---|---|---|
Копенгаген
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Вулвергемптон Уондерерз – Севілья (22:00, 11.08.20)
Матч |
Вулвергемптон Уондерерз
| 0 |
---|---|---|
Севілья
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Шахтар Донецьк – Базель (22:00, 11.08.20)
Матч |
Шахтар Донецьк
| 4 |
---|---|---|
Базель
| 1 | |
Час старту матчу |
1/8 фіналу (Матчі відповіді)
Матч Севілья – Рома (19:55, 06.08.20)
Матч |
Севілья
| 2 |
---|---|---|
Рома
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Інтер Мілан – Хетафе Мадрид (22:00, 05.08.20)
Матч |
Інтер Мілан
| 2 |
---|---|---|
Хетафе Мадрид
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Шахтар Донецьк – Вольфсбург (19:55, 05.08.20)
Матч |
Шахтар Донецьк
| 3 |
---|---|---|
Вольфсбург
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Баєр – Рейнджерс (19:55, 06.08.20)
Матч |
Баєр
| 1 |
---|---|---|
Рейнджерс
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Вулвергемптон Уондерерз – Олімпіакос Пірей (22:00, 06.08.20)
Матч |
Вулвергемптон Уондерерз
| 1 |
---|---|---|
Олімпіакос Пірей
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Манчестер Юнайтед – ЛАСК (22:00, 05.08.20)
Матч |
Манчестер Юнайтед
| 2 |
---|---|---|
ЛАСК
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Базель – Айнтрахт Франкфурт (22:00, 06.08.20)
Матч |
Базель
| 1 |
---|---|---|
Айнтрахт Франкфурт
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Копенгаген – Істанбул Башакшехір (19:55, 05.08.20)
Матч |
Копенгаген
| 3 |
---|---|---|
Істанбул Башакшехір
| 0 | |
Час старту матчу |
1/8 фіналу (Перші матчі)
Матч ЛАСК – Манчестер Юнайтед (19:55, 12.03.20)
Матч |
ЛАСК
| 0 |
---|---|---|
Манчестер Юнайтед
| 5 | |
Час старту матчу |
Матч Айнтрахт Франкфурт – Базель (19:55, 12.03.20)
Матч |
Айнтрахт Франкфурт
| 0 |
---|---|---|
Базель
| 3 | |
Час старту матчу |
Матч Істанбул Башакшехір – Копенгаген (19:55, 12.03.20)
Матч |
Істанбул Башакшехір
| 1 |
---|---|---|
Копенгаген
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Вольфсбург – Шахтар Донецьк (22:00, 12.03.20)
Матч |
Вольфсбург
| 1 |
---|---|---|
Шахтар Донецьк
| 2 | |
Час старту матчу |
Матч Рейнджерс – Баєр (22:00, 12.03.20)
Матч |
Рейнджерс
| 1 |
---|---|---|
Баєр
| 3 | |
Час старту матчу |
Матч Олімпіакос Пірей – Вулвергемптон Уондерерз (22:00, 12.03.20)
Матч |
Олімпіакос Пірей
| 1 |
---|---|---|
Вулвергемптон Уондерерз
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Хетафе Мадрид – Інтер Мілан (19:55, 19.03.20)
Матч |
Хетафе Мадрид
| 0 |
---|---|---|
Інтер Мілан
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Рома – Севілья (22:00, 19.03.20)
Матч |
Рома
| 0 |
---|---|---|
Севілья
| 0 | |
Час старту матчу |
1/16 фіналу (Матчі відповіді)
Матч Аякс – Хетафе Мадрид (22:00, 27.02.20)
Матч |
Аякс
| 2 |
---|---|---|
Хетафе Мадрид
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Гент – Рома (19:55, 27.02.20)
Матч |
Гент
| 1 |
---|---|---|
Рома
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Селтік – Копенгаген (22:00, 27.02.20)
Матч |
Селтік
| 1 |
---|---|---|
Копенгаген
| 3 | |
Час старту матчу |
Матч Севілья – ЧФР Клуж (22:00, 27.02.20)
Матч |
Севілья
| 0 |
---|---|---|
ЧФР Клуж
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Арсенал Лондон – Олімпіакос Пірей (22:00, 27.02.20)
Матч |
Арсенал Лондон
| 1 |
---|---|---|
Олімпіакос Пірей
| 2 | |
Час старту матчу |
Матч Манчестер Юнайтед – Брюгге (22:00, 27.02.20)
Матч |
Манчестер Юнайтед
| 5 |
---|---|---|
Брюгге
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Інтер Мілан – Лудогорець (22:00, 27.02.20)
Матч |
Інтер Мілан
| 2 |
---|---|---|
Лудогорець
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Зальцбург – Айнтрахт Франкфурт (22:00, 27.02.20)
Матч |
Зальцбург
| 2 |
---|---|---|
Айнтрахт Франкфурт
| 2 | |
Час старту матчу |
Матч Бенфіка – Шахтар Донецьк (22:00, 27.02.20)
Матч |
Бенфіка
| 3 |
---|---|---|
Шахтар Донецьк
| 3 | |
Час старту матчу |
Матч Еспаньол Барселона – Вулвергемптон Уондерерз (19:55, 27.02.20)
Матч |
Еспаньол Барселона
| 3 |
---|---|---|
Вулвергемптон Уондерерз
| 2 | |
Час старту матчу |
Матч Істанбул Башакшехір – Спортинг Лісабон (19:55, 27.02.20)
Матч |
Істанбул Башакшехір
| 4 |
---|---|---|
Спортинг Лісабон
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Порту – Баєр (19:55, 27.02.20)
Матч |
Порту
| 1 |
---|---|---|
Баєр
| 3 | |
Час старту матчу |
Матч Базель – АПОЕЛ (19:55, 27.02.20)
Матч |
Базель
| 1 |
---|---|---|
АПОЕЛ
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч ЛАСК – АЗ Алкмаар (19:55, 27.02.20)
Матч |
ЛАСК
| 2 |
---|---|---|
АЗ Алкмаар
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Мальме – Вольфсбург (19:55, 27.02.20)
Матч |
Мальме
| 0 |
---|---|---|
Вольфсбург
| 3 | |
Час старту матчу |
Матч Брага – Рейнджерс (19:00, 26.02.20)
Матч |
Брага
| 0 |
---|---|---|
Рейнджерс
| 1 | |
Час старту матчу |
1/16 фіналу (Перші матчі)
Матч Айнтрахт Франкфурт – Зальцбург (19:55, 20.02.20)
Матч |
Айнтрахт Франкфурт
| 4 |
---|---|---|
Зальцбург
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Вулвергемптон Уондерерз – Еспаньол Барселона (22:00, 20.02.20)
Матч |
Вулвергемптон Уондерерз
| 4 |
---|---|---|
Еспаньол Барселона
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Баєр – Порту (22:00, 20.02.20)
Матч |
Баєр
| 2 |
---|---|---|
Порту
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч АПОЕЛ – Базель (22:00, 20.02.20)
Матч |
АПОЕЛ
| 0 |
---|---|---|
Базель
| 3 | |
Час старту матчу |
Матч Олімпіакос Пірей – Арсенал Лондон (22:00, 20.02.20)
Матч |
Олімпіакос Пірей
| 0 |
---|---|---|
Арсенал Лондон
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч АЗ Алкмаар – ЛАСК (22:00, 20.02.20)
Матч |
АЗ Алкмаар
| 1 |
---|---|---|
ЛАСК
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Вольфсбург – Мальме (22:00, 20.02.20)
Матч |
Вольфсбург
| 2 |
---|---|---|
Мальме
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Рома – Гент (22:00, 20.02.20)
Матч |
Рома
| 1 |
---|---|---|
Гент
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Рейнджерс – Брага (22:00, 20.02.20)
Матч |
Рейнджерс
| 3 |
---|---|---|
Брага
| 2 | |
Час старту матчу |
Матч Спортинг Лісабон – Істанбул Башакшехір (19:55, 20.02.20)
Матч |
Спортинг Лісабон
| 3 |
---|---|---|
Істанбул Башакшехір
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Хетафе Мадрид – Аякс (19:55, 20.02.20)
Матч |
Хетафе Мадрид
| 2 |
---|---|---|
Аякс
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Копенгаген – Селтік (19:55, 20.02.20)
Матч |
Копенгаген
| 1 |
---|---|---|
Селтік
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч ЧФР Клуж – Севілья (19:55, 20.02.20)
Матч |
ЧФР Клуж
| 1 |
---|---|---|
Севілья
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Брюгге – Манчестер Юнайтед (19:55, 20.02.20)
Матч |
Брюгге
| 1 |
---|---|---|
Манчестер Юнайтед
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Лудогорець – Інтер Мілан (19:55, 20.02.20)
Матч |
Лудогорець
| 0 |
---|---|---|
Інтер Мілан
| 2 | |
Час старту матчу |
Матч Шахтар Донецьк – Бенфіка (19:55, 20.02.20)
Матч |
Шахтар Донецьк
| 2 |
---|---|---|
Бенфіка
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч АПОЕЛ – Севілья (19:55, 12.12.19)
Матч |
АПОЕЛ
| 1 |
---|---|---|
Севілья
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч ПСВ Ейндховен – Русенборг (19:55, 12.12.19)
Матч |
ПСВ Ейндховен
| 1 |
---|---|---|
Русенборг
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Карабах – Дюделанж (19:55, 12.12.19)
Матч |
Карабах
| 1 |
---|---|---|
Дюделанж
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Айнтрахт Франкфурт – Вікторія Гімарайнш (19:55, 12.12.19)
Матч |
Айнтрахт Франкфурт
| 2 |
---|---|---|
Вікторія Гімарайнш
| 3 | |
Час старту матчу |
Матч Стандард Льєж – Арсенал Лондон (19:55, 12.12.19)
Матч |
Стандард Льєж
| 2 |
---|---|---|
Арсенал Лондон
| 2 | |
Час старту матчу |
Матч Ренн – Лаціо (19:55, 12.12.19)
Матч |
Ренн
| 2 |
---|---|---|
Лаціо
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч ЧФР Клуж – Селтік (19:55, 12.12.19)
Матч |
ЧФР Клуж
| 2 |
---|---|---|
Селтік
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч ЛАСК – Спортинг Лісабон (19:55, 12.12.19)
Матч |
ЛАСК
| 3 |
---|---|---|
Спортинг Лісабон
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Хетафе Мадрид – Краснодар (19:55, 12.12.19)
Матч |
Хетафе Мадрид
| 3 |
---|---|---|
Краснодар
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Базель – Трабзонспор (19:55, 12.12.19)
Матч |
Базель
| 2 |
---|---|---|
Трабзонспор
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Динамо Київ – Лугано (19:55, 12.12.19)
Матч |
Динамо Київ
| 1 |
---|---|---|
Лугано
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Копенгаген – Мальме (19:55, 12.12.19)
Матч |
Копенгаген
| 0 |
---|---|---|
Мальме
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Боруссія Менхенгладбах – Істанбул Башакшехір (22:00, 12.12.19)
Матч |
Боруссія Менхенгладбах
| 1 |
---|---|---|
Істанбул Башакшехір
| 2 | |
Час старту матчу |
Матч Манчестер Юнайтед – АЗ Алкмаар (22:00, 12.12.19)
Матч |
Манчестер Юнайтед
| 4 |
---|---|---|
АЗ Алкмаар
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Слован Братислава – Брага (22:00, 12.12.19)
Матч |
Слован Братислава
| 2 |
---|---|---|
Брага
| 4 | |
Час старту матчу |
Матч Вулвергемптон Уондерерз – Бешикташ (22:00, 12.12.19)
Матч |
Вулвергемптон Уондерерз
| 4 |
---|---|---|
Бешикташ
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Рома – Вольфсберг (22:00, 12.12.19)
Матч |
Рома
| 2 |
---|---|---|
Вольфсберг
| 2 | |
Час старту матчу |
Матч Рейнджерс – Янг Бойз (22:00, 12.12.19)
Матч |
Рейнджерс
| 1 |
---|---|---|
Янг Бойз
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Гент – Олександрія (22:00, 12.12.19)
Матч |
Гент
| 2 |
---|---|---|
Олександрія
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Вольфсбург – Сент-Етьєн (22:00, 12.12.19)
Матч |
Вольфсбург
| 1 |
---|---|---|
Сент-Етьєн
| 0 | |
Час старту матчу |
Матч Лудогорець – Ференцварош (22:00, 12.12.19)
Матч |
Лудогорець
| 1 |
---|---|---|
Ференцварош
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Еспаньол Барселона – ЦСКА Москва (22:00, 12.12.19)
Матч |
Еспаньол Барселона
| 0 |
---|---|---|
ЦСКА Москва
| 1 | |
Час старту матчу |
Матч Порту – Феєноорд (22:00, 12.12.19)
Матч |
Порту
| 3 |
---|---|---|
Феєноорд
| 2 | |
Час старту матчу |
Матч Партизан – Астана (22:00, 12.12.19)
Матч |
Партизан
| 4 |
---|---|---|
Астана
| 1 | |
Час старту матчу |
Група А
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Севілья
| 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 3 | +11 | 15 |
АПОЕЛ
| 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | +2 | 10 |
Карабах
| 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 11 | -3 | 5 |
Дюделанж
| 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 18 | -10 | 4 |
Група В
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Мальме
| 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 6 | +2 | 11 |
Копенгаген
| 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | +1 | 9 |
Динамо Київ
| 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 7 | 0 | 7 |
Лугано
| 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 5 | -3 | 3 |
Група С
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Базель
| 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | +8 | 13 |
Хетафе Мадрид
| 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 4 | +4 | 12 |
Краснодар
| 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 11 | -4 | 9 |
Трабзонспор
| 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 1 |
Група D
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ЛАСК
| 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 4 | +7 | 13 |
Спортинг Лісабон
| 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | +4 | 12 |
ПСВ Ейндховен
| 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 12 | -3 | 8 |
Русенборг
| 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 1 |
Група E
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Селтік
| 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | +4 | 13 |
ЧФР Клуж
| 6 | 4 | 0 | 2 | 6 | 4 | +2 | 12 |
Лаціо
| 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | -3 | 6 |
Ренн
| 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 8 | -3 | 4 |
Група F
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Арсенал Лондон
| 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 7 | +7 | 11 |
Айнтрахт Франкфурт
| 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 9 |
Стандард Льєж
| 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | -2 | 8 |
Вікторія Гімарайнш
| 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 5 |
Група G
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Порту
| 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 10 |
Рейнджерс
| 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 9 |
Янг Бойз
| 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | +1 | 8 |
Феєноорд
| 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 5 |
Група H
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Еспаньол Барселона
| 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 4 | +8 | 11 |
Лудогорець
| 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 8 |
Ференцварош
| 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 7 | -2 | 7 |
ЦСКА Москва
| 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 9 | -6 | 5 |
Група I
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Гент
| 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 7 | +4 | 12 |
Вольфсбург
| 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | +2 | 11 |
Сент-Етьєн
| 6 | 0 | 4 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4 |
Олександрія
| 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3 |
Група J
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Істанбул Башакшехір
| 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 10 |
Рома
| 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 6 | +6 | 9 |
Боруссія Менхенгладбах
| 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 8 |
Вольфсберг
| 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 8 | -1 | 5 |
Група K
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Брага
| 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 9 | +6 | 14 |
Вулвергемптон Уондерерз
| 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | +6 | 13 |
Слован Братислава
| 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 13 | -3 | 4 |
Бешикташ
| 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 15 | -9 | 3 |
Група L
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Манчестер Юнайтед
| 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 2 | +8 | 13 |
АЗ Алкмаар
| 6 | 2 | 3 | 1 | 15 | 8 | +7 | 9 |
Партизан
| 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 8 |
Астана
| 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 | -15 | 3 |
Бомбардири
Позиція | Гравець | Команда | І | ЗМ | ЗП |
---|---|---|---|---|---|
1 |
Бруну Фернандес
|
Спортинг Лісабон
| 20 | 8 | 5 |
2 |
Ромелу Лукаку
|
Інтер Мілан
| 6 | 7 | 2 |
3 |
Едін Вішча
|
Істанбул Башакшехір
| 10 | 7 | 4 |
4 |
Альфредо Морелос
|
Рейнджерс
| 10 | 6 | 0 |
5 |
Даіті Камада
|
Айнтрахт Франкфурт
| 10 | 6 | 0 |
6 |
Діогу Жота
|
Вулвергемптон Уондерерз
| 11 | 6 | 0 |
7 |
Андраж Шпорар
|
Слован Братислава
| 14 | 6 | 0 |
8 |
Мейсон Грінвуд
|
Манчестер Юнайтед
| 12 | 5 | 0 |
9 |
Мунір
|
Севілья
| 12 | 5 | 0 |
10 |
Марко Рагуц
|
ЛАСК
| 10 | 5 | 1 |