Суркіс - про майбутнє Шевченка і Шовковського в "Динамо"

Дата публікації
Перегляди
2994
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суркіс - про майбутнє Шевченка і Шовковського в "Динамо"

Суркіс готовий працювати з Шевою надалі / Фото: fcdynamo.kiev.ua

Ігор Суркіс поки не знає, чи гратиме Шевченко у наступному сезоні.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс розповів про трудові відносини з ветеранами команди - Андрієм Шевченком і Олександром Шовковським.

ПО ШЕВЧЕНКУ

- Давайте для початку дочекаємося повного відновлення Андрія, щоб він у своїй найкращій формі відіграв Євро-2012, а потім вже будемо щось обговорювати.

У мене з Андрієм приятельські стосунки, не сумнівайтеся, ми знайдемо з ним спільну мову. Головне - це його бажання і можливості, а все інше ми з ним дуже легко вирішимо.

Що для Шевченка ближче: тренерська стезя чи робота провідного менеджера в структурі клубу? На даному етапі мені неетично говорити на цю тему, бо я не знаю планів Андрія. Не знаю, чи хоче він завершувати свою ігрову кар'єру. Розмірковуючи зараз з приводу його перспектив, я буду мимоволі підштовхувати Шевченка до цього рішення. Нехай Андрій самостійно приймає рішення. Коли він його прийме, тоді й будемо щось обговорювати.

Андрій Шевченко - найяскравіший гравець незалежної України. З ним в будь-якому випадку потрібно рахуватися і розуміти, чого він сам хоче.

ПО ШОВКОВСЬКОМУ

- Щодо пролонгації контракту Шовковського, то він йде до відділу кадрів клубу і самостійно продовжує угоду. Саша грає в "Динамо" до того моменту, поки у нього є сили і можливості - така у нас з ним домовленість. І таку людину, як Шовковський, потрібно просто знати: він не буде перепідписувати контракт, знаючи, що в найближчі кілька ігор не вийде на футбольне поле чи буде комусь тягарем.

У мене з Сашею, як і з Андрієм, дуже довірчі відносини. І дай бог, щоб в київському "Динамо" було більше таких хлопців, як Шевченко і Шовковський.

Що стосується пропозицій по Шовковському, то всі були на рівні чуток. Повірте, якби у "Динамо" прийшли запити від серйозних західноєвропейських клубів, я б ніколи не приховував це від Саші.

Можливо, і клуб трохи винен у тому, що запити не приходили: коли починалися подібні розмови, ми їх припиняли на корені. Я говорив, що Шовковський - це символ "Динамо", тому він не продається. Думаю, якщо б ми були більш відкриті і показували, що хочемо продати Сашу, тоді, можливо, Олександр б і пограв у Європі.

Наступна публікація