Україна - Македонія - 1:0. Важкі очки у Львові

23к

19:00 Україна - Македонія / Фото: prosport.tsn.ua

Збірна України скромно перемогла Македонію в матчі третього туру відбірного турніру на Євро-2016.

17. Радеськи

90+6'

ВСЕ! Фінальний свисток! Друга перемога у трьох матчах. Нелегка, але три очки в кишені.

90+5'

нервові останні хвилини. Коноплянка затянув з ударом, мяч відстрибнув до Едмара, украхнський бразилець лупить "по горобцях"

90+2'

автор єдиного забитого м'яча йде з поля. Сидорчук звільянє місце для Едмара.

90+2'

ох, як м'яч просвистів і не зачепив нікого. Під час кутового суперника П'ятов залишив ворота порожніми - щастить нам.

90'

шість хвилин ще дає грате рефері.

90'

Тимощук виходить замість Ротань.

87'

П'ятов намертво хапає сферу! Андрій сьогодні просто молодець! Тьху-тьху-тьху.

87'

Будківський отримав попередження. Тримав Шикова. Мають перебити македонці стандарт.

86'

останню заміну робить керманич Македонії. Стойков замість Глігорова.

84'

поновилася гра. Штрафний заробили македонці.

84'

у відповідь "Арена-Львів" заряджає "Україна! Україна!". Але ж сидить десь там невихований фаєрокидальник.

82'

знову фаєр кидають на поле. Зупинено гру. Комусь хочеться зробити траблів Львову. Федецький побіг до вболівальників на чоловічі розмови.

81'

от не чіпляється м'яч за ногу Ярмоленку.

79'

гостро біля наших воріт. Серце в п'яти тікає... віббилися, фух.

77'   Фоменко знімає Зозулю. Будківський у грі.
76'   треба гол, нам треба гол. Україна і "Арена-Львів" хочуть гол!
73'   П'ятов у стрибку переводить м'яч на кутовий. З-під поперечини дістав.
72'   Ротань дістав гірчичник за відмашку у боротьбі із суперником. І штрафний для Македонії.
70'   заміна у македонців. Івановськи сідає на лаву запасних. Костовськи в грі.
69'   вдруге "Арена-Львів" заряджає "привіт" президенту РФ.
67'   Федецький лежить на газоні після зіткнення із голкіпером Македонії. Зозуля теж біг на подачу Ротаня. Не дістав.
64'   прощає нас бельгійський рефері! Хачеріді штовхав у спину Абдурахімі. Дельфер'єр дає жовту за симуляцію.
62'   Яхович йде з поля у Македонії.  К. Велкоськи виходить.
60'   невдало пробив Конопа зі стандарту, та й Сидорчук на добиванні.
59'   Ротань майже півполя пробіг без проблем, але не надто вдало перевів на Коноплянку. Зате Женя заробив штрафний.
57'   ах, Коноплянка повз ворота! Головою бив Женя. А момент йому створили Сидорчук, який класним пасом п'ятою віддав на Федецького, а Артем навісив. Треба другий гол!
55'   Зозуля вискочив в атаку проти одного захисника і при вході у штрафний падає. Рома, ну вдруге ж не повірить! А сам-на-сам би вийшов.
51'   Ярмоленко зльоту пробив - прямо у руки голкіперу.
49'   добра українська навала вийшла. Отак би одразу, із зубами, із кігтями. А не котики-муркотики.
48'   ЯРМОЛЕНКО!!!! В поперечину б'є! На добиванні наші не змогли забрати м'яч у рослих захисників Македонії.
47'   Зозуля "намалював" пенальті, а рефері повівся. 11-метровий!
46'   другий тайм розпочато
    чекаємо ще голів від України у другому таймі!
    полоскотала нерви нам Яхович, Грігоров та Адемі. Після ударів перших двох врятував П'ятов, останній же прийшовся поруч зі стійкою.
    наші збірники завдали 11 ударів по воротах проти 6 у македонців. З них у ствір полетіло 4 проти 2.
    що ж, після першого тайму ведемо з рахунком 1:0. Сергій Сидорчук забив за секунди до свистка на перерву.
45+2'   і тут же рефері дає свисток на перерву. Фух, аж від душі відлягло після голу!
    Сидорчук! Другий гол в другому матчі за збірну! Коноплянка знову запустив сферу у воротарський, м'яч від ноги Ярмоленка відскочив до Сергія і він хльостко увігнав сферу в нижній лівий кут. Молодчинка!
45+2'   ГООООООООООООЛЛЛЛ!!!!
45'   дві хвилини компенсував бельгійський рефері
42'   картка для України. Федецькому. Івановськи лежить на газоні.
39'   Дамчевськи збив Хачеріді - жовта, без розмов.
39'   і знову небезпечно біля володінь П'ятова. Адемі дозволили спокійно пробити, добре, що повз ворота.
37'   Коноплянка навісив на дальню стійку, де Зозуля і Ярмоленко не змогли переправити сферу у сітку. Андрій зміг дотягнутися до м'яча, але не пробити.
36'   забиває Ярмоленко, але з офсайду. Метрового, причому. "Арена-Львів" завелася радістю, та даремно. Коли вже, коли?
35'   спекотно біля воріт П'ятова в останні хвилини. Що це коїться, обороонці?
33'   і знову П'ятов рятує. Степаненко дав Глігорову змістится ближче до воротарського. Нікола цілився під поперечину і Андрій витягнув.
32'   а трибуни заводять футболістів патріотичною перекличкою "Слава Україні! Героям слава!" та "Україна понад усе!".
31'   Коноплянка б'є здалеку - повз ворота.
30'   Яхович грубо грає проти Хачеріді. Перший гірчичник у грі. Женю заспокоюють партнери по команді, бо вже кидався на свого кривдника.
27'   Степаненко зробив подарунок вболівальникам на трибунах. Після його удару м'яч полетів на трибуни. Фанати швиденько забрали собі трофей.
26'   завелися македонці. Все частіше турбують оборону синьо-жовтих.
22'   П'ятов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Шевчук затримався і Яхович вискович на побачення з нашим воротарем. Андрій рятує! Красень. Як же пощастило зараз!
21'   а ось і "Путін - х*йло" на "Арені Львів".
19'   ооо, Коноплянка як файно закинув на хід Ярмоленку. Андрій виплигнув з-за спин захисників, але класно зіграв Пачовськи.
18'   щось схоже на атаку організували македонці. Без проблем для наших.
17'   Ярмоленко справжній енерджайзер. Крутить-вертить обороною. Жаль, поки встоюють македонські захисники.
15'   ще один штарфний для України. Тепер Коноплянка б'є. Перелетіла сфера стінку, але Пачовський без проблем відбив. Трішки б більше сили в удар, Жень.
11'   ооох, першй небезпечний момент біля воріт македонців. Степаненко віддав Коноплянці на хід на лівому фланзі. Женя прострілив праворуч, але Ярмоленка випередив захисник.
8'   Степаненко врізався в голкіпера, який випустив м'яч з рук. Арбітр фіксує фол. Відбилися македонці.
7'   в стінку вдарив Андрій. Кутовий.
7'   щось не поділили між собою і стінці Ротань і Трайковськи. Бельгійський арбітр Дельфер'єр дав трішки перцю футболістам.
7'   Ярмоленко майстерно накрутив двох захисників і впав. Небезпечний стандар на підходах у штрафний.
4'   пішли у наступ. Ярмоленко приклався здалеку до м'яча, влучив у захисника. Хоч наші перші на підбиранні, нічого гострого створити не вдалося.
3'   наші контролюють м'яч, поки не рвучи жили у атаці.
19:02   вперед, за перемогою!
19:00   гравці збірної грають з чорними пов'язками у память про відомих українських футболістів, які нещодавно покинули цей світ.
19:00   хвилина мовчання на "Арені-Львів" у пам'ять про Баля, Белькевича, Гусіна та Закарлюку.
18:59   для України це третій матч євровідбору. На старті наші програли Словаччині (0:1) у Києві. На тижні перемогли Білорусь (2:0) у Борисові.
18:58   красиво відспівали національний гімн. Це Львів. Тут і питань не могло бути про суперпатріотичний настрій.
18:56   відспівали македонці свій гімн. Тепер наша черга. Нумо, браття, заряджаємо!
18:55   яка краса у Львові! Весь стадіон став синьо-жовтим! Футболісти виходять під ці неймовірні вигуки і оплески. Божественно!
18:53   раніше команди провели між собою два товариські матчі. У 2003 році в Києві були нулі. А 2004-го в Скоп'є - македонцы перемогли 1:0 завдяки голу Горана Ставревські.
18:50   тим часом за котируваннями букмекерів, українська команда - однозначний фаворит зустрічі.
18:49   у Львові збірна України жодного разу не програвала. "Синьо-жовті" провели у столиці Галиччини 9 матчів, в яких серед перемог було зафіксовано лише одну нічию.
18:35   сьогодні збірна України у третьому турі відбірного турніру на Євро-2016 грає зі збірною Македонії
18:35   вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua