УЄФА домовилася з Україною щодо безпритульних собак

Дата публікації
Перегляди
1817
Поділитись:
WhatsApp
Viber
УЄФА домовилася з Україною щодо безпритульних собак

УЄФА захистила безпритульних собак в Україні / Фото: uefa.com

УЄФА чекає від українського уряду реалізації програми про негайну заборону на знищення безпритульних собак.

УЄФА висловила підтримку українському уряду в питанні негайної заборони знищення безпритульних собак. Європейський футбольний союз сподівається, що відповідна програма буде реалізована вже найближчим часом.

Раніше УЄФА неодноразово звертався до українських урядовців із проханням ужити необхідних заходів для вирішення цього питання.

До того ж, УЄФА надавав фінансову підтримку київському філіалу Товариства із захисту тварин, виступаючи посередником між спеціалізованими установами із захисту тварин та владою, які мали прийти до адекватного спільного рішення в ситуації, що склалася.

Нагадаємо, що після неодноразових дискусій між УЄФА та представниками української влади міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський у листопаді офіційно заявив про наміри ввести заборону на знищення безпритульних собак.

Чиновники також повідомили про плани країни побудувати низку притулків для таких тварин, де вони після проходження процесу стерилізації випускалися б на волю. Відповідно до нових законів усі мери міст будуть зобов'язані забезпечувати виконання нових правил, в іншому випадку вони нестимуть відповідальність перед законом.

Читайте також:

УЄФА стурбована станом українських доріг перед Євро-2012

В Україні розпочався продаж офіційної символіки Євро-2012

11 збірних Євро-2012 хочуть жити в Україні

Головну ялинку України прикрасять у стилі Євро-2012

Наступна публікація