Вбивства собак в Україні можуть стати на заваді Євро-2012

Вбивства собак в Україні можуть стати на заваді Євро-2012

Ппринцеса Майя фон Гогенцоллерн

Німецька принцеса провела блиько тижня в Україні, аби звернути увагу європейської спільноти на проблему вбивства бездомних собак.

Посол Європейської асоціації захисту тварин та природи, Їі Королівська високість принцеса Майя фон Гогенцоллерн під час відвідин Європарламенту 22 листопада акцентуватиме особливу увагу на вбивствах собак в Україні.

Про це під час прес-конференції повідомив президент німецького товариства захисту тварин "ETN" Дітер Ернст.

Він зазначив, що європейська спільнота може висловитися за бойкотування Євро-2012, якщо вбивства собак в Україні продовжуватимуться.

Принцеса Майя фон Гогенцоллерн зауважила, що прибула до України, аби вимагати від влади звернути увагу на проблему вбивства бездомних собак та змусити владу вжити заходів для припинення знищення тварин.

Вона зазначила, що фото з України, на яких зображено, зокрема, спалення собак, через інтернет облетіли увесь світ. Тому напередодні на знак протесту у Берліні відбувся пікет посольства України в Німеччині.

Принцеса Майя фон Гогенцоллерн продемонструвала петицію Європейської асоціації захисту тварин та природи з майже 500 тисячами підписів небайдужих на знак прояву міжнародного протесту з приводу жорстоких злочинів щодо собак. Зокрема, за словами принцеси, безліч українців також підписали цю петицію.

РІВНЕНСЬКІ ШКОЛЯРІ ЖИВЦЕМ ПАЛИЛИ ЦУЦЕНЯТ

Принцеса також повідомила, що мала зустріч із заступником мера Києва Олександром Мазурчаком, під час якої запропонувала конкретні кроки до вирішення проблеми зі знищенням бездомних собак. За словами принцеси, Мазурчак висловив готовність до співробітництва і запевнив, що відтепер жодна собака не буде піддаватися антигуманним діям.

"Я разом із асоціацією захисту тварин та природи запропонувала заступнику мера нашу підтримку та допомогу в реалізації проекту зі стерилізації. Ми хочемо сюди приїхати з командою лікарів з пересувними спецавтомобілями, а також ми хочемо навчити українських ветеринарів новим та ефективним методам стерилізації", – заявила принцеса.

Вона повідомила, що також запропонувала заступнику мера введення обов'язкових паспорту та мікрочіпа для тварин, щоб контролювати ставлення до них їхніх хазяїв: якщо вони викинули тварину на вулицю – вони будуть оштрафовані.

Також вона запропонувала, щоб співробітники комунальних організацій, які займаються відловом собак, носили спеціальну форму з номером. І якщо хтось помітить антигуманне ставлення співробітників служби до тварин – міг поскаржитися на цю людину.

Принцеса зазначила, що українські ветеринари оперують тварин за старими технологіями, тому тваринам доводиться ще 10-15 днів перебувати у клініці. З використанням нових методик, яким хочуть навчити українських лікарів, тварина зможе залишити клініку вже через день після операції.

Вартість операції зі стерилізації собаки у Європі – 30-40 євро, в Україні – 250-280 гривень.

Принцеса висловила сподівання, що Україна прийме пропозицію про співробітництво.

Нагадаємо, у Києві було затримано 19-річного киянина, який вбивав бездомних тварин. Хлопець пояснив свої дії "рішенням проблеми бездомних собак". Затриманий вбивав бездомних собак у своєму районі, фотографував це і викладав на сайтах, зокрема, у соціальній мережі "Вконтакті".

Читайте також:

Чому догхантери вбивають собак: страх і помста за загиблих кішок

У Києві маніяк розпорює собакам животи і знімає звірства на відео

Рівненські школярі живцем палили цуценят, отримуючи насолоду

У Києві отруйну їжу для собак залишають на дитячих майданчиках

Німецька принцеса прилетіла до Києва рятувати безпритульних собак

Німецька принцеса прилетіла до Києва рятувати безпритульних собак

Повʼязані теми:

Наступна публікація