Донецьких собак позбавлять агресії та повернуть на вулиці міста

Бездомні собаки - санітари вулиць: вони контролюють розмноження щурів і мишей.

Благодійний Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" спільно з міською владою та громадськими організаціями Донецька має намір скоротити кількість бездомних тварин на вулицях обласного центру гуманними способами.

Про це повідомили у прес-службі фонду з посиланням на менеджера проекту "Бездомні тварини" Анжеліку Салащенко.

За її словами, основне завдання проекту "скоротити кількість тварин гуманними методами: стерилізацією". "До того ж, виловлені тварини будуть щеплені від різних захворювань і кліпсовані спеціальними кліпсами, такі тварини не будуть становити загрозу для суспільства, оскільки після стерилізації тварини не проявляють агресії", - зазначила Салащенко.

Вона повідомила, що після проведення ветеринарних маніпуляцій бездомні тварини будуть випущені у свій звичний ареал проживання, зазначивши, що тварин відпустять, тому що "бездомні собаки є санітарами вулиць: вони контролюють розмноження щурів і мишей у місті, і без них популяція гризунів зросте у десятки разів".

Крім того, Салащенко констатувала, що вже сьогодні допомогу в реалізації проекту активно надають громадські організації і притулок для бездомних тварин "ПіФ", на базі якого розміщений операційний блок, де проводиться стерилізація тварин.

"Ми маємо намір докласти максимум зусиль, щоб розвінчати усталені міфи про стерилізацію тварин, а також збираємося провести потужну інформаційну кампанію, спрямовану на формування гуманного ставлення до тварин", – підсумувала менеджер проекту "Бездомні тварини".

Нагадаємо, у Києві поширився рух догхантерів - неформалів, які об'єдналися через інтернет і знищують бездомних псів.

Читайте також:

У США собакам заборонили гавкати довше 10 хвилин

Чому догхантери вбивають собак: страх і помста за загиблих кішок

Зграя безпритульних собак в Києві ледь не розірвала жінку на частини

У Києві отруйну їжу для собак залишають на дитячих майданчиках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: