Чому догхантери вбивають собак: страх і помста за загиблих кішок

Дата публікації
Перегляди
5034
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чому догхантери вбивають собак: страх і помста за загиблих кішок

Ілюстрація / Фото: Комсомольская правда в Украине

Зазвичай вбивці бездомних собак – це агресивні, цинічні і підступні люди, зазвичай з вищою освітою.

Догхантери - неформали, які об'єдналися через Інтернет і знищують бездомних псів, - вже наробили шуму в столиці, пише "Комсомольская правда" в Украине".

Думка більшості - труїти собаконенавістників так само, як вони самі труять хвостатих "друзів людини". Але не все так одозначно.

Зустрітися особисто з "мисливцями" не вдалося. Зате на своєму сайті "Вредителям.нет", про себе і своє "хобі" вони сміливо і з задоволенням розповіли.

"Першу бродячу шавку я пристрелив з дробовика років в 18-19. Потім одного крадія курей заколов вилами... ", - пише 33-річний адвокат Київської міської колегії, а в минулому заступник прокурора (звання - майор) одного з районів столиці під ніком OneWayTiсket.

"Бездомні собаки, що жили у нас у дворі, іноді кусали мене нишком, а коли добрі бабульки прикормили цілу зграю, вони біля під'їзду кидалися на дружину і дочку в колясці. Дитина сильно лякалася...", - пише він.

За словами майора, спочатку він спробував вирішити проблему легально - через відлов, але коли зробити це йому не вдалося, взявся за зброю. Притому палити по чотириногим почав прямо з балкона.

Зіткнувшись з місцевими захисниками тварин, вирішив принципово очистити всю округу від бродячих псів. На сайті познайомився з рецептами "вкусняшек" (так називають догхантери отруйні прикорм). Чоловік пише, що за півроку знищив близько тисячі собак. Причому труїть він і собак з нашийниками, якими опікуються волонтери.

Так, в історії майора є явні ознаки смакування фактів вбивства собак. Але кидається в очі й інше - собаки нападали не тільки на нього, але і на жінку, і на дитину. Екологи, захисники тварин і міська влада так і не знайшли ефективного рецепта, здатного взяти ситуацію під контроль. Мало того, від бродячих собак в місті людини ніхто не захищає - ні міліція, ні МНС ... Тому поява догхантерів, принаймні в Києві, залишалося питанням часу.

Серед догхантеров є й такі, що тримають вдома собачку, є навіть завзяті собаківники. Вбивати тварин вони почали з різних причин. Але частіше за все після чергового нападу дворової зграї, коли - цитуємо - довелося "виривати дітей з щелеп агресивних бездомних псів".

А от головний енергетик одного з дніпропетровських підприємств в особистому листуванні розповів, що став "мисливцем" після того, як переїхав в інший район. За його словами, там навіть на зупинку через підгодованих пенсіонерками псів неможливо було стояти з пакетом продуктів в руках - частенько зграя просто розривала кульок, тягнучи м'ясо. А нерідко і кидалася на перехожих.

"Нещодавно, коли гуляв з семимісячною донькою, прямо на дитячому майданчику нас оточила зграя (близько 15 псів), почали гавкати, дуже налякали доньку. Відбивався ногами - порвали штани, добре хоч обійшлося без укусів. Але я тепер переживаю, чи не буде донька заїкатися - вона стала дуже погано спати ночами... ", - каже він.

Страшилок про покусаних дітей "мисливці" розповідають десятки, але є й ті, хто мстить за загиблих кішок.

"Догхантером, ще не знаючи цього слова, став після того, як мою улюблену кішку, рятівницю від самотності, вірну подругу безсонних ночей, розірвали два пси, - розповів 50-річний дизайнер, що пише під ніком Maestro.

"Дуже люблю котів, - вторить йому 38-річна фінансист Lakii. - Якщо бачу на вулиці поранену - завжди везу до ветеринара, оплачую все лікування і далі в котячий розплідник, який спонсорують ... На моєму рахунку 418 вбитих собак".

Ще одна річ, яка вражає: кількість жінок-догхантерш. Багато хто з них таким жорстоким чином просто намагаються впоратися зі своїм страхом перед собаками.

Багато хто з догхантеров і самі розуміють, що їхній метод вирішення проблеми бездомних собак не гуманний, але стверджують: "іншого виходу немає". Та й вирішити проблему більше нікому - про позицію держави і місцевої влади можна говорити довго, але безрезультатно.

І що ж виходить у результаті? Собак шалено шкода, так що праві їхні захисники. Собаки нападають на людей, у тому числі дітей, на домашніх тварин, до речі, не тільки ж на кішок, на своїх побратимів теж, і резон догхантеров хай не безперечний, але цілком зрозумілий.

Читайте також:

Вбивці собак об'єдналися в рух та "зачищають" Київ від тварин

Зграя безпритульних собак в Києві ледь не розірвала жінку на частини

У Києві отруйну їжу для собак залишають на дитячих майданчиках

По Керчі валяються трупи отруєних собак

Догхантери оголосили війну вуличним чотирилапим

Догхантери оголосили війну вуличним чотирилапим

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5034
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація