Невідомі ночами розкопують могилу Джарти

Дата публікації
Перегляди
2923
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Цвинтар, де поховали кримського прем'єра, не охороняється, і з його могили невідомі викопують квіти.

У вересні на батьківщині прем'єр-міністра Криму Василя Джарти вирішили створити робочу групу щодо увічнення його пам'яті. Щоправда, в Макіївці на батьківщині Джарти поки обмежилися рішенням звести каплицю біля його могили, з якої тим часом невідомі викопуть квіти.

Нагадаємо, Джарти поховали на макіївському Козачому кладовищі. Цікаво, що в акурат від його центрального входу через дорогу знаходиться станція технічного обслуговування, на якій Джарти колись починав свій трудовий шлях звичайним автослюсарем.

Наразі будівництво каплиці на кладовищі вже йде повним ходом. Як повідомляється, вона будується за гроші Донецького металургійного заводу і буде готова в листопаді.

За словами будівельників, могила екс-мера Макіївки буде знаходитися за огорожею каплиці, але зайти в церковне приміщення зможе будь-хто. Зараз цвинтар ніяк не охороняється, тому, за словами все тих же будівельників, ночами з могили кримського прем'єра викопують квіти.

Що стосується інших знаків уваги до пам'яті Джарти, то в прес-службі Макіївської міськради чомусь про діяльність групи розповідають неохоче, але, як стало відомо порталу "Донецьк. Коментарі", група прийме перші рішення після виходу з відпустки її керівника - секретаря Макіївської міської ради Лариси Толстикіной.

За даними прес-служби Макіївської міськради, на момент створення групи влади міста не отримували конкретнихі пропозицій про перейменування вулиці або площі в пам'ять про екс-мера Макіївки.

Пропозицію про створення робочої групи в вересні виніс на обговорення депутатів міський голова Макіївки Олександр Мальцев.

Нагадаємо, раніше депутати Бахчисарайського міськради виступили з ініціативою про те, щоб назвати одну з вулиць міста на честь Джарти.

Читайте також:

Грач звинуватив покійного Джарти в антиконституційному перевороті

Джарти хочуть посмертно присвоїти звання героя

Джарти можна було врятувати: лікарі помилилися з діагнозом

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2923
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація