Джарти можна було врятувати: лікарі помилилися з діагнозом

Прем'єр-міністра Криму Василя Джарти можна було врятувати ще на самому початку хвороби, однак кримські медики не розпізнали рак і лікували від виразки шлунка.

Екс-прем'єра Криму Василя Джарти можна було врятувати від раку ще на початку хвороби, але тоді кримські лікарі встановили хибний діагноз.

Про це повідомило джерело, наближене до прем'єра.

"Коли німецькі лікарі пояснили, що з ним, Джарти зняв міністра охорони здоров'я Криму, замінив всю медичну верхівку", - повідомило джерело, пише "Сегодня".

Один з провідних онкологів Інституту онкології та радіології АМН України пояснив: "З медичної точки зору все" вкладається" в рамки протікання такого онкологічного захворювання, як рак. У людини міг був тривалий уповільнений гастрит, на який він не звертав особливої ​​уваги. А у людей влади це не рідкість (через стреси)".

Потім гастрит міг прогресувати в виразку, яка може "миттєво" переродиться в рак. Пухлинний процес в шлунку часто викликає найсильніші кровотечі, від яких врятувати людину складно (оскільки пухлини проростають в судини). Так помер Олександр Абдулов.

За словами медика, інтерпретувати операцію, яку робили Джарти в Москві, складно. "Але можна зробити висновок, що її все-таки ховають. Зазвичай інформація та цікаві моменти перебігу хвороби все-таки просочується (тим більше, коли людина відома). Може це роблять, щоб не породжувати штучних домислів і чуток, а може – через політичні міркування", - розповів онколог.

Наразі пост кримського прем'єра як і раніше вакантний.

Раніше депутат Верховної Ради від фракції НУ-НС Геннадій Москаль допустив призначення Могильова головою Ради міністрів Криму, оскільки, на його думку, зберегти "макіївську" команду, крім Могильова, не зможе ніхто.

Нагадаємо, Джарти помер у ніч на 17 серпня через хворобу. За даними ЗМІ, у нього був рак.

Джарти займав посаду голови Ради міністрів з березня 2010 року і був головою кримського регіонального відділення Партії регіонів.

Читайте також:

Москаль: новим прем'єром Криму стане Могильов

Помер прем'єр Криму Василь Джарти

Татари пообіцяли не віддавати Крим Росії

Кримські татари влаштували штурм Меджлісу

ВідеоУ Макіївці відбувається церемонія прощання з Джарти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: