Грач звинуватив покійного Джарти в антиконституційному перевороті

Народний депутат хоче відправити у відставку парламент Криму, бо, на його думку, інтереси автономії ігноруються.

Розпочато збір підписів за відставку депутатського корпусу Верховної Ради автономії, через нездатність цього складу парламенту захистити інтереси Криму.

Про це у повідомив народний депутат України, лідер Комуністичної партії робітників і селян України Леонід Грач.

"Крим має особливе становище у складі України. Владні органи тут наділені особливими повноваженнями, які наразі нехтуються владою України", - вважає Грач.

На думку народного депутата, парламент Криму не здатний представляти інтереси населення автономії, захищати її права.

"Нині покійний Джарти провів у Криму антиконституційний переворот, адже Рада Міністрів Криму не може керувати Верховною Радою автономії. Це сталося тому, що найбільша фракція у парламенті Криму належить Партії регіонів і сьогодні ця фракція нездатна захищати конституційні повноваження автономії", - каже Грач.

"Ігнорується вищий орган представницької влади, якій не здатен наразі сам себе захистити, адже більшість його депутатів захищають свої комерційні інтереси", - наголосив він.

Свідчення того, що інтереси автономії ігноруються, а представницька влада у Криму слабка, народний депутат вважає той факт, що дотепер після смерті прем'єр-міністра Криму Василя Джарти не призначено новий склад Радміну Криму, як того вимагає законодавство.

"Ми вже зібрали 6 тисяч підписів за відставку, але ми дамо цій владі ще трохи часу. Можливо вони виправлять ситуацію", - сказав Грач.

Як повідомлялося, 16 грудня 2010 президія ЦК Компартії України ухвалила виключити Грача зі членів Комуністичної партії України та фракції Компартії у Верховній Раді, а Кримський республіканський комітет Компартії, який очолював Грач, розпустити. У лютому у Грача з'явилася власна Компартія.

Прем'єр-міністр Криму Василь Джарти помер 17 серпня цього року. Перед смертю прем'єр Криму проходив тривале лікування. На місце Джарти досі нікого не призначили. За чутками, замінити покійного Джарти може екс-міністр Мінрегіонбуду Володимир Яцуба.

 

Читайте також:

В Криму у комуністів відібрали офіс

У Грача з'явилася власна Компартія, яка боротиметься з Симоненком

Грач: Симоненко отримує відкати за участь в коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: