Німецька принцеса прилітає до Києва рятувати безпритульних собак

Німецька принцеса прилітає до Києва рятувати безпритульних собак

Майя фон Гогенцоллерн

Майя фон Гогенцоллерн може звернутися до босів УЄФА, якщо в Україні не припинять вбивати безпритульних собак.

У середу, 9 листопада, до Києва прибуде одна з найвпливовіших жінок Німеччини, принцеса Майя фон Гогенцоллерн. Німецька аристократка стурбована поширенням в Україні руху "догхантерів" і звірячими вбивствами безпритульних собак.

Принцеса проведе в Києві три дні: відвідає притулок для тварин у Пирогові, зустрінеться з головою Київської міськадміністрації Олександром Поповим, міністром екології Миколою Злочевським, а також об'їздить спальні райони міста, щоб побачити на ситуацію з безпритульними собаками на власні очі, пише "Комсомольська правда в Україні".

"Влада нашої країни не знає, що у нас відбувається, а от принцеса Німеччини дізналася", - саркастично зауважила президент Міжнародного товариства захисту тварин "SOS" Тамара Тарнавська.

За її словами, зоозахисники зібрали більше 500 тисяч підписів із закликом зупинити вбивство безпритульних псів у країні.

"Громадськість Заходу обурена тим, що у нас відбувається. Принцеса та інші спонсори благодійних фондів готові звернутися до керівництва УЄФА з проханням не проводити у нас чемпіонат, якщо не перестане литися кров тварин", - наголосила Тарнавська.

Нагадаємо, останнім часом в українській столиці набув поширення рух догхантерів, що об'єднує людей, які "зачищають" місто від безпритульних псів, причому в основному надзвичайно жорстокими методами (отрута діє 8-10 годин, тварини помирають в страшних муках).

Читайте також:

Чому догхантери вбивають собак: страх і помста за загиблих кішок

Вбивці собак об'єдналися в рух та "зачищають" Київ від тварин

Зграя безпритульних собак в Києві ледь не розірвала жінку на частини

Рівненські школярі живцем палили цуценят, отримуючи насолоду

Повʼязані теми:

Наступна публікація