Яценюк про Могильова: Янукович відправив в Крим вибухівку

Яценюк про Могильова: Янукович відправив в Крим вибухівку

Всі знають, що Крим завжди був гарячою точкою і зараз в цю гарячу точку відправили вибухівку

Призначенням колишнього міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова в Крим Президент Віктор Янукович «не просто припустився помилки, він створив ще одну проблему в Україні».

Про це сказав в інтерв'ю журналістам народний депутат України, лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк, коментуючи вчорашнє рішення Президента України В.Януковича що до погодження кандидатури А.Могильова на посаду голови Ради міністрів АРК.

Він зазначив, що «всі знають, що Крим завжди був гарячою точкою і зараз в цю гарячу точку відправили вибухівку».

Читайте також: Янукович переконаний, що Могильов порозуміється з кримськими татарами

За його словами, керувати урядом Криму мало б «зважена політична фігура без погонів, яка має державницьке мислення. А не займається строєвою підготовкою чим він (А.Могильов) тут займався в Києві».

А.Яценюк наголосив, що важливо те, щоб «це заслання А.Могильова не стало резервацією для Криму». «Його дуже добре знають в лапках в Криму і призначення туди Могильова тотожне тому, щоб в Крим привезли бочку з порохом з дуже довгим бікфордовим шнуром і запалити його». При цьому він додав, що «довжини шнура ніхто не знає, але те, що воно колись вибухне немає сумніву».

Читайте також: Азаров вже засумував за Могильовим

На уточнення журналістів, що може спричинити «вибух» в Криму, А.Яценюк відповів: «кримчани дуже специфічні – вибух може бути в першу чергу в середині політичної еліти». «Вони (йдеться про жителів Криму) замучились від донецьких. Там реальне відчуття змученості і не тільки змученості, а і певної агресії по відношенню до донецьких», - наголосив він.

При цьому А.Яценюк підкреслив, що «проросійська радикально налаштована частина може зіграти свою гру, частина радикальна кримського населення може зіграти свою роль».

А.Яценюк підкреслив, що В.Янукович своїм рішенням припустився не просто фатальної помилки, «він створив ще одну проблему в Україні».

Нагадаємо, 7 листопада Президент Віктор Янукович погодив призначення А.Могильова головою Ради міністрів Криму, звільнивши його з посади міністра внутрішніх справ.

Кримський парламент учора розглянув питання і призначив нового прем'єра автономії.

Читайте також:

Могильов пообіцяв Криму продовжувати лінію Джарти

Чорновіл: Могильов введе в Крим екстремістські угрупування

Джемілєв назвав Могильова "найбільш дурним" призначенням Януковича

Призначення Могильова погіршить становище кримських татар - експерти

Анатолія Могильова затвердили на посаді голови Ради міністрів автономії

Анатолія Могильова затвердили на посаді голови Ради міністрів автономії

Повʼязані теми:

Наступна публікація