Азаров вже засумував за Могильовим

Дата публікації
Перегляди
1448
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азаров вже засумував за Могильовим

Відхід Могильова з Кабміну є для прем'єра втратою / Фото: УНІАН

Нове призначення екс-міністра говорить про виняткову важливість Криму для України.

Згода президента України призначити Анатолія Могильова головою кримського уряду свідчить про важливість автономії для України, вважає прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Рішення, яке прийняв президент України, говорить про виняткову важливість Криму для України, бо у Крим було рекомендовано на посаду голови кримського парламенту ключового члена уряду", - сказав Азаров, виступаючи перед депутатами Верховної Ради Криму після призначення Могильова.

У той же час прем'єр України вважає, що відхід Могильова з Кабміну є для нього втратою.

"Зрозуміло, що це втрата для уряду. Це (призначення Могильова кримським прем'єром) неординарний випадок, але, тим не менш, як голова уряду я підтримав таке рішення президента, оскільки також розумію, що це надзвичайно важливо для Криму і для всієї України", - сказав Азаров.

Нагадаємо, 7 листопада президент України Віктор Янукович призначив Анатолія Могильова на посаду голови Ради міністрів АР Крим.

Це призначення Могильову пророкував нардеп НУНС Геннадій Москаль ще у серпні цього року, після смерті тодішнього прем'єра Криму Василя Джарти. Москаль казав, що Джарти і Могильов - одна команда. Глава Меджлісу кримскотарарского народу Мустафа Джемілєв назвав призачення Могильова "найбільш дурним" призначенням Януковича. Перед смертю Джарти зміг нарешті помиритися з кримськими татарами, узгодивши вирішення питання самозахватів земель і виділивши землю на будівництво найбільшої мечеті в Україні.

Читайте також:

Могильов пообіцяв Криму продовжувати лінію Джарти

У владі відбувається таємний переворот - ЗМІ

Чорновіл: Могильов введе в Крим екстремістські угрупування

Джемілєв назвав Могильова "найбільш дурним" призначенням Януковича

Азаров вже засумував за Могильовим

Азаров вже засумував за Могильовим

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1448
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація