У владі відбувається таємний переворот - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
9562
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У владі відбувається таємний переворот - ЗМІ

Анатолій Могильов і Віталій Захарченко / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

Віктор Янукович просуває на найвищі посади своїх "хлопців".

Кадрові перестановки на вищих щаблях влади уже встигли назвати "переворотом".

"Президент дотримується чіткого принципу в кадровій політиці - щоб обійняти посаду, треба народитися в Донецькій області", - сказав віце-спікер від БЮТ Микола Томенко.

У той же час джерело, близьке до керівництва податкової, на яке посилається "Сегодня", говорить про нову важливу тенденцію, яка намітилася у владі.

"Арбузов (голова НБУ), Захарченко та Клименко - це люди одного ряду. Усі вони далекі від політики і зобов'язані своїм просуванням тільки президенту. А значить - незалежні від будь-яких інших груп у владі. Таких називають "хлопці Януковича". І це вже тенденція. Можна сказати непомітний, таємний переворот у владі. Минулого тижня був призначений новий губернатор Львівської області Михайло Костюк. Він із тієї ж обойми президента. Думаю, скоро слід очікувати заміни багатьох фігур у владі, які близькі до великих груп впливу, на "хлопців Януковича" і на інших посадах, пов'язаних з безпекою і великими фінансовими потоками. Президент робить ставку на людей відданих і рівновіддалених від бізнесу-груп. Часи змінюються", - повідомило джерело.

Як відомо, черговий кадровий землетрус у верхах може трапитись 20 грудня. На це число Віктор Янукович окреслив черговий замір ефективності роботи міністрів.

Напередодні, 19 грудня, пройде саміт Україна-ЄС, на якому має вирішитися - чи йде Україна до асоціації та в Зону вільної торгівлі з Євросоюзом. Від цього залежатиме доля деяких державних діячів. А на 21 грудня анонсовано масштабне спілкування Януковича із ЗМІ, на якому президент, можливо, і пояснить детально кадрові та інші аспекти своєї політики.

Нагадаємо, 7 листопада президент України Віктор Янукович звільнив Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ, призначивши його на посаду прем'єр-міністра Криму. Янукович також призначив Віталія Захарченка міністром внутрішніх справ України.

Читайте також:

Янукович призначив Могильова прем'єр-міністром Криму

Янукович замінив губернаторів Львівської і Запорізької областей

Джемілєв назвав Могильова "найбільш дурним" призначенням Януковича

В крісло Могильова сів головний податківець

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9562
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація