Чорновіл: Могильов введе в Крим екстремістські угрупування

Чорновіл: Могильов введе в Крим екстремістські угрупування

Тарас Чорновіл / Фото: УНІАН

Нардеп боїться, що Могильов, який "вміє створювати безлад, хаос і будити ненависть, розбурхає дуже небезпечний фактор" в Криму.

Екс-глава Міністерства внутрішніх справ Анатолій Могильов може ввести в Крим реальні екстремістські угрупування.

Таку думку озвучив депутат Тарас Чорновіл в ефірі одного із українських телеканалів, коментуючи призначення Могильова кримським прем'єром.

"Перше, як на мене, це повне руйнування змісту автономії. Друге, це колосальне зневажання регіональної політики, як такої, коли все керівництво Криму робиться "макіївським", з Донецької області, ну не може такого бути. Крим має висовувати своїх", - зазначив він.

"Приймуть чи не приймуть? Приймуть, нікуди не дінуться, і тихенько приймуть, і тихенько одностайно майже всі проголосують", - додав депутат.

Чорновіл зазначив, що боїться того, що Могильов, який "вміє створювати безлад, хаос і будити ненависть, розбурхає дуже небезпечний фактор". "Його війна проти Меджлісу кримських татар, очевидно, буде опиратися на деструктивні ваххабістські певні групи. Для цього були дуже серйозні підозри", - заявив політик.

"Я дуже боюся, що саме Могильов введе в Крим реальні екстремістські угрупування, які можуть загрожувати майбутній безпеці", - додав Чорновіл.

Нагадаємо, 7 листопада президент України Віктор Янукович призначив Анатолія Могильова на посаду голови Ради міністрів АР Крим.

Це призначення Могильову пророкував нардеп НУНС Геннадій Москаль ще у серпні цього року, після смерті тодішнього прем'єра Криму Василя Джарти. Москаль казав, що Джарти і Могильов - одна команда.

Зазначимо. що у вівторок, 8 листопада, о 14.00 відбудеться позачергове засідання сесії Верховної ради Автономної Республіки Крим, до порядку денного якого внесено одне питання - "Про голову Ради міністрів АРК".

Відповідно до Конституції України урядом АРК є Рада міністрів. "Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим призначається на посаду і звільняється з посади Верховною радою АРК за узгодженням з президентом України", - говориться в статті 136 Конституції України.

Читайте також:

Завтра кримський парламент розгляне призначення Могильова

Янукович призначив Могильова прем'єр-міністром Криму

Джемілєв назвав Могильова "найбільш дурним" призначенням Януковича

В крісло Могильова сів головний податківець

Повʼязані теми:

Наступна публікація