Українці сліпнуть від неякісного інсуліну

Українці сліпнуть від неякісного інсуліну

Внаслідок того, що хворі на діабет українці отримують неякісний китайський інсулін, вони сліпнуть і навіть гинуть.

Хворі на діабет українці сліпнуть і навіть гинуть від неякісного інсуліну, яким їх "лікують". Проект "Гроші" з'ясував, що громадян України часто лікують дешевим препаратом китайського виробництва, видаючи його за український.

Кілька років тому Міністерство охорони здоров'я змусило мільйони вітчизняних діабетиків перевіритися на український інсулін. Результат стало видно одразу - люди почали сліпнути.

Олена Денченко - діабетик, яка чотири роки тому спробувала цей препарат. "Наші лікарі доводили, що інсулін такої саме якості", - говорить жінка.

За чотири роки лікування вітчизняним інсуліном Олена Денченко повністю втратила зір. Відбулося це й з багатьма іншими хворими.

Ходять чутки, що український інсулін насправді китайський. Принаймні митна декларація каже що його постачає китайська структура "Донгбао". Від неякісного препарату деякі хворі навіть помирають.

Життєво-необхідний для кожного хворого на діабет інсулін в Україні продають і вироблять три компанії: "Ново-Нордіск", "Фармак" та державний "Індар". Інсулін "Індару" - ліки для найбідніших верств населення, і саме з ним можуть бути пов'язані проблеми зі здоров'ям в українських діабетиків.

Читайте також:

Діабетикам загрожує інсуліновий голод

В Україні зареєстровано понад мільйон хворих на діабет

В Україні може розпочатися дефіцит ліків

Українці сліпнуть від неякісного інсуліну

Українці сліпнуть від неякісного інсуліну

Повʼязані теми:

Наступна публікація