Адвокат розповів про самопочуття полонених українських моряків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В більшості українських військових задовільний стан здоров'я.

Адвокат Микола Полозов заявив, що майже у всіх військовополонених українських моряків, які перебувають в російській в'язниці, задовільний стан здоров'я.

Про це він сказав під час брифінгу 10 травня, передає РБК-Україна.

За словами Полозова, в слідчому ізоляторі Лефортово українців між святами провідували адвокати та консули.

"Звичайно, у нас досі викликає занепокоєння стан здоров'я поранених військовополонених: Андрія Ейдера, Андрія Артеменка і Василя Сороки. У Василя Сороки зняли гіпс з руки, але функція руки так і не відновилася. В умовах слідчого ізолятора йому не дають належної реабілітації. Крім того, ми наполягаємо, щоб у відношенні двох інших поранених військовополонених було проведено додаткове незалежне медичне обстеження, оскільки у них залишаються невитягнуті осколки в тілах", - розповів адвокат.

Він також додав, що українських медиків не пускають до моряків.

Нагадаємо, Міжнародний морський трибунал ООН 10 травня провів слухання за позовом України про заходи щодо РФ для звільнення полонених українських моряків і захоплених кораблів. Раніше Росія повідомила, що не братиме в них участі. Україна подала до міжнародного трибуналу з морського права з проханням вжити тимчасових заходів і зобов’язати Росію звільнити українських моряків і кораблі. 

Рішення у справі мають оголосити 25 травня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції