Афганські таліби назвали ім'я нового лідера

Керівника бойовиків було ліквідовано в результаті американського авіаудару.

Афганські таліби заявили про обрання нового лідера угрупування, який замінить убитого муллу Ахтара Мансуру.

У своїй заяві таліби уперше підтвердили смерть Мансури та назвали його наступника. Ним став Маулаві Хайбатуллаха Ахундзада, передає ВВС.

Як повідомляє видання, Ахундзада – релігійний діяч та колишній голова судів "Талібану".

"Хайбатуллаха Ахундзада був призначений новим лідером Ісламського Емірату (талібів) після одноголосної згоди в шурі (вища рада). Усі члени шури поклялися йому у вірності", - йдеться у заяві талібів.

До того ж, заступником нового лідера стане син засновника руху бойовиків - мулла Мохаммед Якуб. Він займатиме посаду разом із нинішнім заступником - Сіраджуддіном Хаккані.

Нагадаємо, що у неділю, 22 травня, глава уряду Афганістану Абдулла Абдулла підтвердив загибель лідера "Талібану" мулли Ахтара Мансури в результаті американського авіаудару. Інформацію про загибель Мансури також підтвердили спецслужби Афганістану.

Мансур офіційно очолив талібів після смерті засновника руху мулли Мохаммада Омара, про що було оголошено влітку минулого року. Мансур, заступник мулли Омара, приховував смерть мулли Омара протягом більше двох років, і керував талібами від його імені, поки смерть не була виявлена афганським урядом.

Mansur

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: