Армія Асада залишила без води понад 5,5 млн осіб

Армія Асада залишила без води понад 5,5 млн осіб

Фото: Reuters

Сирійська авіація розбомбила водонапірну станцію.

У грудні 2016 року cирійська урядова авіація розбомбила джерела водопостачання Дамаска, залишивши без води близько 5,5 мільйона осіб.

Про це повідомляє BBC Russian із посиланням на експертів з прав людини ООН.

Згідно з доповіддю комісії ООН, що займалася розслідуванням, є свідчення того, що водонапірна станція була пошкоджена в результаті як мінімум двох авіаударів.

Окрім цього, сирійська авіація розбомбила шкільний комплекс у провінції Ідліб у жовтні, хоча Дамаск і відкидає ці звинувачення.

Сирійська влада звинувачує повстанців у розбомбленні вододжерел в Айн аль-Фіджі у ході битви в долині річки Ваді-Барада.

Натомість ООН покладає на опозицію відповідальність за хаотичні атаки і ведення безладного артилерійського вогню, що призвело до загибелі десятків мирних жителів.

Нагадаємо, спостерігачі нарахували майже півмільйона загиблих з початку війни у Сирії. Наглядова рада з прав людини в Сирії повідомила, що за шість років війни в країні були вбиті або пропали безвісти близько 465 тис. осіб. 

Моніторингова місія, що базується у Британії, повідомила, що документально підтверджена загибель понад 321 тис. осіб з початку війни, ще 145 тис. вважаються зниклими безвісти. 

США надіслали до Сирії 400 морських піхотинців на підтримку сил, що штурмують столицю ІДІЛ

США надіслали до Сирії 400 морських піхотинців на підтримку сил, що штурмують столицю ІДІЛ

Повʼязані теми:

Наступна публікація