Батько Ассанжа просить владу Австралії подбати про сина

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він думає, що сина могли б екстрадувати на батьківщину.

Джон Шиптон - батько засновника Wikileaks, громадянина Австралії Джуліана Ассанжа, закликав владу країни повернути сина на батьківщину. Про це повідомляє телеканал SBS News.

"Міністерство закордонних справ і прем'єр-міністр (Австралії - ред.) повинні щось зробити ... Можна знайти рішення, яке задовольнить всіх. На зустрічі між сенатором і старшою посадовою особою МЗС була розмова про екстрадицію Джуліана до Австралії", - заявив Шиптон.

Нагадаємо, 11 квітня британські правоохоронці заарештували засновника сервісу WikiLeaks Джуліана Ассанжа одразу після того, як Еквадор після 7 років скасував рішення про надання йому політичного притулку. 

Ассанж перебував  у посольстві Еквадору від 2012 року. Перед цим британський суд ухвалив рішення про його екстрадицію до Швеції, де Ассанжа звинувачували у злочинах сексуального характеру.  Швеція згодом зняла звинувачення з Джуліана Ассанжа, проте в Британії його все ще вважають винним у порушенні умов умовно-дострокового звільнення.

Засновник WikiLeaks вважає, що справа проти нього сфабрикована і побоюється, що його екстрадують до США, де йому загрожує довічне ув'язнення за публікацію в WikiLeaks секретних документів американського уряду. Раніше Америка оголосила Ассанжа ворогом держави нарівні з "Аль-Каїдою" і "Талібаном".

ВідеоДжуліан Ассанж має бути покараний за викрадення секретної воєнної інформації - Гілларі Клінтон

За запитом США чоловіка учора затримали в посольстві Еквадору в Лондоні і збираються екстрадувати. В будівлі амбасади Ассанже надали притулок ще у 2012 році. А в розшук його оголосили через професійну діяльність.  

Джуліан Ассанж має бути покараний за викрадення секретної воєнної інформації - Гілларі Клінтон

Залиште свій коментар

Вибір редакції