Для українців запрацював безвізовий режим з Таїландом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дозволено перебувати до 30 днів без використання візи.

З 14 квітня українці без віз мають можливість відвідувати Королівство Таїланд з туристичною метою.

Про це повідомили у Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний). Строк безвізового перебування в країні — до 30 днів.

"Для перебування на території Таїланду строком більше 30 днів, незалежно від мети подорожі, необхідно отримати візу у відповідному дипломатичному представництві або консульській установі", - додали в МЗС.

Нагадаємо, у Таїланді закликали туристів утриматися від селфі на пляжі Май Кхао, оскільки це відволікає пілотів, що здійснюють посадку. Також попередили про те, що вони можуть бути засуджені до смертної кари за селфі з літаком, коли набере чинності закон про фото у "забороненій" зоні безпеки, в яку входить і частина пляжу злітно-посадкової смуги.

Відео У Таїланді потужний шторм затопив дороги та повимивав ями на пляжі

На таїландське місто Паттайя налетів перший цього року потужний шторм – із вітром та зливами. Після двох годин безперервного дощу головні дороги міста затопило, подекуди рівень води сягав метра. Автошляхи стали непроїзними, подолати потоки води могли лише великі туристичні автобуси. Із такою кількістю води каналізаційна система Паттайї не справляється.

У Таїланді потужний шторм затопив дороги та повимивав ями на пляжі

Залиште свій коментар

Вибір редакції