У Саудівській Аравії підтримали військовий переворот у Судані

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більше того, саудити нададуть Судану гуманітарну допомогу.

Саудівська Аравія підтримала військову раді Судану, яка розпочала управління країною. Про це повідомляє телеканал Al Arabiya.

Зазначається, що Ер-Ріяд сподівається, що заходи, вжиті військовою радою, "забезпечать безпеку і стабільність для Судану".

Також повідомляється, що Саудівська Аравія виділить Судану гуманітарну допомогу, зокрема, надасть продукти харчування, ліки та паливо.

Нагадаємо, 11 квітня армія Судану захопила владу в країні після тривалих багатотисячних протестів проти диктатора Омара аль-Башира, який керував країною 30 років. Вона призупинила дію конституції, а також розпустила чинні органи влади, зокрема парламент. За словами військових, вони очолюватимуть країну протягом двох років перехідного періоду.

Пізніше повідомлялося, що суданські військові не планують видавати затриманого диктатора міжнародному кримінальному суду.

ВідеоДержавний переворот у Судані: армія скинула президента та оголосила надзвичайний стан

Це перший з президентів, проти якого висунув обвинувачення і видав ордер на арешт Міжнародний трибунал у Гаазі - у справі про геноцид і воєнні злочини у регіоні Дарфур. Омар Башир - відомий друг Путіна. Російський президент неодноразово постачав збою до Судану і тепло приймав Башира у себе.  

Державний переворот у Судані: армія скинула президента та оголосила надзвичайний стан

Залиште свій коментар

Вибір редакції