Перейти до змісту
Один із лідерів військового перевороту в Судані зрікся влади

Один із лідерів військового перевороту в Судані зрікся влади

На своє місце він анонсував іншого генерала.

Лідер перевороту в Судані Ахмед Авад Ібн Ауф заявив про складання з себе повноважень голови військової ради країни. Про це повідомляє ВВС.

Міністр оборони зробив свою заяву на місцевому телебаченні. Ауф пояснив, що поступається місцем генерал-лейтенанту Абдель Фаттах Абдельрахман Бурхану. Військові планують перебувати при владі перехідний період протягом двох років для стабілізації ситуації в країні. Після того обіцяють провести вибори.

Відео Державний переворот у Судані: армія скинула президента та оголосила надзвичайний стан

Це перший з президентів, проти якого висунув обвинувачення і видав ордер на арешт Міжнародний трибунал у Гаазі - у справі про геноцид і воєнні злочини у регіоні Дарфур. Омар Башир - відомий друг Путіна. Російський президент неодноразово постачав збою до Судану і тепло приймав Башира у себе.  

Державний переворот у Судані: армія скинула президента та оголосила надзвичайний стан

Така ситуація склалася через день після того, як військові повалили багаторічного лідера країни Омара аль-Башира. Його крісло хиталося внаслідок масових акцій протесту, котрі почалися в грудні минулого року внаслідок зростання цін. У протестах загинули майже чотири десятки людей. Попри переворот, мітингувальники не підтримали Ауфа. Вони невдоволені тим, що до влади прийшли близькі до Башира посадовці.

Як уже повідомлялося, армія Судану, яка здійснила військовий переворот у країні та затримала диктатора Омара аль-Башира, заявила, що не планує видавати його за кордон.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин