Біженці влаштували погроми у Греції та Франції

Інцидент стався на одному з островів.

Біженці закидали міграційне агентство у Греції камінням. Адміністративну будівлю атакували близько 70 чоловік, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Насамкінець приміщення підпалили. Дебошири пояснили, що в такий спосіб висловили своє невдоволення повільним вирішенням їхнього питання про надання притулку. Інцидент стався на острові Лесбос, де у переповнених таборах живе близько 6 тисяч мігрантів. За наслідками безладів поліція затримала 22 мігрантів. Працівники агентства під час нападу не постраждали.

Тим часом у Франції триває евакуація найбільшого в країні мігрантського табору в місті Кале. Понад 6 тисяч мігрантів обіцяють розселити у сотнях центрів для біженців на території країни. Однак залишити табір погодилися лише сім сотень людей. Всі інші покидати нетрі відмовились. Через це уночі спалахнули сутички – мігранти закидали поліцію камінням і підпалили десятки біотуалетів. Правоохоронці у відповідь застосували сльозогінний газ. Перебиратися з табору мігранти не хочуть, бо кажуть, що їхня мета – потрапити далі до Великої Британії.

У Греції біженці підпалили й закидали камінням міграційне агентство

Сім десятків біженців закидали адміністративну будівлю камінням та підпалили її. Інцидент стався на острові Лесбос, де у переповнених таборах живе близько 6 тисяч мігрантів. Учасники нападу вважали, що рішення про надання їм притулку ухвалюють надто повільно. Поліція затримала 22 мігрантів, працівники агентства під час нападу не постраждали.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: