Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біженці влаштували погроми у Греції та Франції

Інцидент стався на одному з островів.

Біженці закидали міграційне агентство у Греції камінням. Адміністративну будівлю атакували близько 70 чоловік, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Насамкінець приміщення підпалили. Дебошири пояснили, що в такий спосіб висловили своє невдоволення повільним вирішенням їхнього питання про надання притулку. Інцидент стався на острові Лесбос, де у переповнених таборах живе близько 6 тисяч мігрантів. За наслідками безладів поліція затримала 22 мігрантів. Працівники агентства під час нападу не постраждали.

Тим часом у Франції триває евакуація найбільшого в країні мігрантського табору в місті Кале. Понад 6 тисяч мігрантів обіцяють розселити у сотнях центрів для біженців на території країни. Однак залишити табір погодилися лише сім сотень людей. Всі інші покидати нетрі відмовились. Через це уночі спалахнули сутички – мігранти закидали поліцію камінням і підпалили десятки біотуалетів. Правоохоронці у відповідь застосували сльозогінний газ. Перебиратися з табору мігранти не хочуть, бо кажуть, що їхня мета – потрапити далі до Великої Британії.

Відео У Греції біженці підпалили й закидали камінням міграційне агентство

Залиште свій коментар

Вибір редакції