Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британія запідозрила "Лабораторію Касперського" в шпигунстві для ФСБ

Є підозри, що "Касперський" збирав інформацію у громадян Великої Британії в інтересах влади РФ.

Британські спецслужби запідозрили "Лабораторію Касперського" у шпигунстві на користь російської влади, пише Financial Times.

Зазначається, що британський Центр урядового зв'язку (GCHQ) останні кілька місяців висловлював побоювання щодо використання в Сполученому Королівстві ПО від "Лабораторії Касперського". Оскільки є припущення про причетність ФСБ до збору важливої ​​інформації за кордоном через її роботу.

Представники британських спецслужб побоюються, що цілями могли стати співробітники міністерств або військові, які, наприклад, користуються послугами банку Barclays, що використовує ПО для онлайн-банкінгу з 2008 року.

І хоча зазначається, що жодних доказів того, що когось із клієнтів Barclays було скомпрометовано під час використання антивіруса, немає, представники Barclays заявили, про намір припинити співпрацю з "Лабораторією". Офіційно вони пояснюють це комерційними причинами.

Нагадаємо, у жовтні повідомлялося, що деяка інформація АНБ США була викрадена російськими хакерами за допомогою антивірусу "Лабораторії Касперського", про що дізналася ізраїльська розвідка. За повідомленням джерел, інформацію було викрадено з комп'ютера одного з підрядників агентства.

Пізніше в "Лабораторії" розповіли про результати внутрішнього розслідування інциденту. За її словами, аналітики випадково скопіювали з комп'ютера в США файл, перенаправили на аналіз в московський офіс. Однак після того, як фахівці побачили, що він містить секретну інформацію, його негайно видалили.

ВідеоРосійські хакери намагалися проникнути у поштові скриньки майже 5 тисяч людей з усього світу

Залиште свій коментар

Вибір редакції