Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ вкрала секрети кіберзахисту США через антивірус Касперського – ЗМІ

Російська розвідка використовує широко доступний комерційний програмний продукт для ведення шпигунської діяльності в США.

Російська розвідка отримала секретну інформацію Агентства Нацбезпеки США через антивірус Касперського, встановлений на домашньому комп'ютері одного з працівників.

Про це пише The Wall Street Journal.

Російські хакери виявили засекречені матеріали й зламали комп'ютер підрядника "через встановлене на ньому популярне антивірусне програмне забезпечення російської "Лабораторії Касперського".

Це викрадення, про яке ніхто не знав протягом тривалого часу, за оцінкою експертів, вважається одним із найбільших порушень безпеки протягом останніх років.

ВідеоВідмова від антивірусу Касперського зменшить вразливість національної безпеки Америки

Це той випадок, коли російська розвідка використовує широко доступний комерційний програмний продукт для ведення шпигунської діяльності в США, підкреслює видання.

Інцидент стався в 2015 році, але був виявлений лише навесні минулого року.

Нагадаємо, що раніше МВБ США закликало всі цивільні державні установи країни протягом 90 днів видалити будь-які продукти Касперського, однак силові структури були непідконтрольні директиві. Раніше агенти Федерального бюро розслідувань відвідали не менше 10 співробітників "Лабораторії Касперського", що проживають в США.

Раніше американські сенатори підозрювали, що компанія Касперського може бути пов'язана з російською розвідкою, а її програми використовуються для хакерських атак на американські комп'ютерні системи. Агентство Bloomberg повідомило, що має дані про співпрацю компанії з російськими спецслужбами. Зокрема, видання посилається на інформацію, отриману від нинішніх та колишніх працівників. За їх словами, з 2012 року "Лабораторію Касперського" покинули високопоставлені менеджери, на місце яких прийшли люди, які мають тісні зв'язки з російськими військовими або розвідувальними структурами.

"Лабораторія Касперського" відкинула звинувачення МВБ США в кібершпишгунстві і агресивній діяльності в кіберпросторі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції