Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ спростувала перехід свого чинного співробітника на бік "ДНР"

Чоловік, який назвав себе "підполковником СБУ", більше року тому дезертирував.

Служба безпеки України спростувала перехід свого чинного співробітника на бік терористичної організації "ДНР", про що бойовики заявили напередодні.

На відеоролику, оприлюдненому сепаратистськими ресурсами, чоловік представляється "підполковником СБУ" Романом Лабусовим. Він заявляє, що виніс із собою кілька тисяч документів, що стосуються роботи української спецслужби стосовно сепаратистів та Росії.

У СБУ заявляють, що Лабусов є колишнім офіцером СБУ, та ще і дезертиром. Ще у липні 2016 року він не повернувся на службу з планової відпустки. Наразі він значиться у базі розшуку МВС України як дезертир.

"Внутрішньою перевіркою було встановлено, що під час "відпочинку", перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він приватним транспортом виїхав на територію тимчасово анексованого Криму", - йдеться у повідомленні.

У СБУ запевняють, що Лабусов за своїми посадовими обов’язками не мав доступу до документів, які містять державну таємницю, та можливості їх копіювання. 

Нагадаємо, 19 червня на Чернігівщині прикордонники затримали дезертира під час спроби незаконного перетину кордону з Білоруссю. Під час певірки було встановлено, що 41-річний громадянин України від травня 2016 року перебуває у розшуку за дезертирство з однієї з частин ЗСУ в зоні АТО. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції