Під час повного Місяця астрологи радять не займатися сексом

Сонолог радить закрити штори в кімнаті під час повного Місяця.

Повний Місяць - повна роздратованість і відсутність зосередженості. Наразі саме цей період, скаржаться люди в соцмережах та лікарнях. Сонологи радять зашторювати вікна. А відьми - закликають вроду та гроші.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Від повного Місяця, твердять астрологи, - все шкереберть. Голова болить, важливі справи не вдаються, ще й діти бувають. Астролог Олександр Валентинович каже, що, мовляв, не можна з незнайомими людьми протилежної статі вступати у тісні стосунки. А все тому, що люди в ці дні особливо незахищені, через енергетику повні.

Радять закрити штори в кімнаті, аби місячне світло не потрапляло.

"У кімнаті має бути темно і тихо. Коли штори відкриті, а Місяць світить як світильник, а мелатонін навіть через закриті очі відчуває світло, він не буде вироблятися", - говорить президент Української асоціації медицини сну Юрій Погорецький.

Соннолог не розуміє масових скарг на тлі повного Місяця. Безсоння, каже, настає не через Місяць, а через банальніші причини.

"Мама привезла дочку з поганим сном, дитинка сонлива, погано встає, не встигає в школі, в транспорті засинає. Вкінці-кінців виявилось, що мама в сусідній кімнаті хропе так, що за двома закритими дверима дитина чує хропіння мами", - говорить Юрій Погорецький.

Лягати потрібно найпізніше о десятій годині вечора, вставати - о шостій ранку. І тоді, люди не відчують ані Місяця, ані магнітних коливань, ані осінніх депресій.

ВідеоУникнути роздратованості та закликати вроду: як врятуватись від негативного впливу повного Місяця

Дослідниця української магії Тетяна Адамус повному Місяцю рада. Вона спеціалізується на відьомстві. Тому радить опівночі йти на вулицю і чаклувати.

"Беремо сіль, кидаємо у воду. Хай я буду молода, безжурна і красива", - примовляє жінка.

Хто хоче грошей, а не краси - закляття інше:

"Місяце, прекрасний господар ночі, пошли мені багатство і достаток, наповни мої руки сріблом та золотом".

Навіть якщо ви не вірите в усілякі привороти, на вулицю варто вийти заради того, щоб помилуватися Місяцем та сфотографувати його.

Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: