Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час повного Місяця астрологи радять не займатися сексом

Сонолог радить закрити штори в кімнаті під час повного Місяця.

Повний Місяць - повна роздратованість і відсутність зосередженості. Наразі саме цей період, скаржаться люди в соцмережах та лікарнях. Сонологи радять зашторювати вікна. А відьми - закликають вроду та гроші.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Від повного Місяця, твердять астрологи, - все шкереберть. Голова болить, важливі справи не вдаються, ще й діти бувають. Астролог Олександр Валентинович каже, що, мовляв, не можна з незнайомими людьми протилежної статі вступати у тісні стосунки. А все тому, що люди в ці дні особливо незахищені, через енергетику повні.

Радять закрити штори в кімнаті, аби місячне світло не потрапляло.

"У кімнаті має бути темно і тихо. Коли штори відкриті, а Місяць світить як світильник, а мелатонін навіть через закриті очі відчуває світло, він не буде вироблятися", - говорить президент Української асоціації медицини сну Юрій Погорецький.

Соннолог не розуміє масових скарг на тлі повного Місяця. Безсоння, каже, настає не через Місяць, а через банальніші причини.

"Мама привезла дочку з поганим сном, дитинка сонлива, погано встає, не встигає в школі, в транспорті засинає. Вкінці-кінців виявилось, що мама в сусідній кімнаті хропе так, що за двома закритими дверима дитина чує хропіння мами", - говорить Юрій Погорецький.

Лягати потрібно найпізніше о десятій годині вечора, вставати - о шостій ранку. І тоді, люди не відчують ані Місяця, ані магнітних коливань, ані осінніх депресій.

ВідеоУникнути роздратованості та закликати вроду: як врятуватись від негативного впливу повного Місяця

Дослідниця української магії Тетяна Адамус повному Місяцю рада. Вона спеціалізується на відьомстві. Тому радить опівночі йти на вулицю і чаклувати.

"Беремо сіль, кидаємо у воду. Хай я буду молода, безжурна і красива", - примовляє жінка.

Хто хоче грошей, а не краси - закляття інше:

"Місяце, прекрасний господар ночі, пошли мені багатство і достаток, наповни мої руки сріблом та золотом".

Навіть якщо ви не вірите в усілякі привороти, на вулицю варто вийти заради того, щоб помилуватися Місяцем та сфотографувати його.

Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції