Бронепотяг Кім Чен Іра прибув до Пекіна

пеціалізований бронепотяг, на якому подорожує лідер КНДР, прибув до Пекіна рано-вранці 25 травня.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ір у середу, 25 травня, приїхав до столиці Китаю. Спеціалізований бронепотяг, на якому подорожує лідер КНДР, прибув до Пекіна рано-вранці 25 травня по місцевим часом.

Офіційно Китай поки не коментує ні сам факт візиту лідера Північної Кореї, ні програму його перебування в КНР. За неофіційними даними, в Пекіні Кім Чен Ір зустрінеться з головою КНР Ху Цзіньтао. Головною темою переговорів, як очікується, стане економічна ситуація в КНДР. За даними південнокорейських ЗМІ, прем'єр-міністр КНР Вень Цзябао 22 травня в ході зустрічі з лідером Південної Кореї Лі Мен Баком розповів, що Кім Чен Ір хоче "зрозуміти, як розвивається китайська економіка," і застосувати ці знання в своїй країні.

Під час одного з попередніх візитів лідера КНДР до Китаю, в серпні 2010 року, голова КНР порадив Кім Чен Іру зробити економіку країни більш відкритою.

Крім того, за даними з неофіційних джерел, Кім Чен Ір в ході візиту в КНР відвідає кілька підприємств на північному сході та сході Китаю, імовірно, щоб особисто ознайомитися з результатами "китайського економічного буму".

Північна Корея перебуває у складній економічній ситуації в країні брак продовольства і енергоресурсів. Влада КНДР в останні роки робила декілька спроб проведення економічних реформ, проте практично всі вони залишилися незавершеними. Так, в кінці 2009 року в КНДР була проведена грошова реформа, метою якої було закріплення контролю держави над економікою. Однак у результаті реформи в КНДР різко зросла інфляція і виник дефіцит товарів першої необхідності, а частина населення опинилася на межі голоду.

Влада Північної Кореї офіційно визнала реформу невдалою і принесла вибачення жителям країни. Голова Держплану Північної Кореї Пак Нам Кі, якого вважали головним ідеологом реформи, був на початку 2010 року знятий зі своєї посади і, за деякими даними, його віддали під суд.

Читайте також:

До Китаю поїхав Кім Чен Ір, а не його син

Голова російської розвідки провів переговори з Кім Чен Іром

Кім Чен Іра запросили до Сеулу за умови відмовитися від ядерної зброї

ВідеоБронепотяг Кім Чен Іра прибув до Пекіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: