Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Час головування Австрії в Євросоюзі вичерпався

Наступні півроку країною-керівником ЄС буде Румунія.

Австрія 31 грудня складає повноваження країни, що керує в Європейському Союзі. Від 1 січня цю функцію виконуватиме Румунія.

Журналісти Польського радіо звернули увагу на те, що попри успішну роботу інших аспектах, Австрія заблокувала зміни до газової директиви, котрі були покликані ускладнити створення російсько-німецького газопроводу Nord Stream 2. "Газова директива застрягла, тому що Австрія мала в цьому свій інтерес – у створенні "Північного потоку 2" бере участь австрійська компанія", - зазначила польська кореспондентка Беата Пломецька.

ВідеоВ Австрії затримали російського шпигуна, який працював у силових структурах країни

Раніше стало відомо, що Росія отримувала дані про НАТО від полковника австрійської армії. ЗМІ країни повідомили, що шпигун відвідував семінари альянсу, а потім доповідав у Москву про звички військових керівників, їхні погляди на певні питання та настрої в армійських підрозділах. Також передавав інформацію, що стосувалася повітряних сил Австрії та артилерійських систем. 

В Австрії затримали російського шпигуна, який працював у силових структурах країни

Крім того, під час головування Австрії Європейський Союз остаточно відмовився від автоматичного, обов’язкового поділу біженців у разі міграційного кризи. "Були суперечки стосовно цієї ідеї, а я ставився і досі ставлюся до цього скептично", – прокоментував австрійський канцлер Себастіан Курц.

На період головування Румунії припадатимуть офіційний вихід Великої Британії з ЄС, а також вибори до Європарламенту в травні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції