Данія відмовилася від прийому додаткових біженців

У 2015 році Данія офіційно прийняла понад 20 тисяч мігрантів на своїй території.

Данія відмовилася від прийому додаткових біженців, заявив у ході дискусії в Берліні посол Данії в ФРН Фріїс Арне Петерсен.

"Ми не хочемо додатково приймати біженців понад тих, які ми вже прийняли... Населення не хоче приймати більше біженців", — сказав Петерсен.

У 2015 році Данія офіційно прийняла понад 20 тисяч мігрантів на своїй території. Рішення міграційного кризи — "це складний, дуже складний шлях", вважає датський дипломат.

Посол закликав всі західні країни солідарно поставитися до міграційній кризи: за його словами, ряд держав Європи, в тому числі Великобританія, Франція, Іспанія, Італія, Польща також не прагнуть приймати біженців. Зараз "Європа розколота в міграційному питанні", впевнений Петерсен.

Нагадаємо, що Туреччина вимагає безвізового режиму і членства в ЄС в обмін на проблему біженців.

Як уже повідомлялося, у минулому році більше мільйона мігрантів нелегально в'їхали на територію Європейського союзу.

Як містечко Яготин збирається прихистити сирійських біженців

Сирійські біженці переїжджають в Україну. Вже найближчим часом понад 200 чужинців планують оселитися просто у передмісті столиці - у Яготині. Місцеві мешканці активно протестують. Водночас, переселенці з Криму та Донбасу такої допомоги від держави не дочекаються. Пункт тимчасового розміщення стоїть в Яготині вже понад 10 років, а добудовувати його держава взялася у розпал мігрантської кризи в Європі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: