Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День української вишиванки відсвяткували у Молдові

Святкуваня відбувалося у центрі столиці країни

У Молдові 19 травня відсвяткували день української вишиванки. Свято проходило у центральному парку Кишенева, пише "Укрінформ".

Зокрема, святкування проходило на площі перед Кафедральним собором. У центральній частині молдавської столиці  зібралися українці.

Зазначається, що окрім українців традиційні вишиванки одягнули і представники інших національностей, які мешкають у Молдові.

Нагадаємо, третій четвер травня відомий тим, що кілька років тому став Міжнародним днем вишиванки. Свято, яке започаткували у 2006 році лише кілька студентів, з роками охопило світову спільноту. У цей день щороку кожен,  хто відчуває себе українцем, незважаючи на місце проживання, одягає вишиванку та йде у ній на роботу,  до школи або університету.

Зокрема, 19 травня у Москві на одній із центральних вулиць міста – Арбаті, декілька десятків людей пройшли у вишиванках. Таким чином у столиці Росії відзначили день вишиванки. Учасники ходи дарували перехожим квіти та пояснювали, який день сьогодні святкують в Україні. Окрім того, активісти увімкнули запис Гімну України різними мовами, зокрема, і російською.

Залиште свій коментар

Вибір редакції