До польського парламенту вперше потрапив депутат-трансвестит

До польського парламенту вперше потрапив депутат-трансвестит

Ганна виступає за легалізацію легких наркотиків і одностатеві шлюби / Фото: businessinsider.com

Уперше в польський Сейм пройшов трансвестит - Ганна Гродзке, яка виступає за легалізацію легких наркотиків і одностатеві шлюби.

Уперше в польський Сейм пройшов трансвестит - Ганна Гродзке, як кандидат від скандальної партії "Рух Паликота". Ганна виступає за легалізацію легких наркотиків і одностатеві шлюби.

Що ж до інших результатів, то схоже, що Дональд Туск залишиться прем'єр-міністром Польщі - за підрахунками більшості бюлетенів на минулих в неділю виборах до парламенту його партія "Громадянська платформа" набрала більшість голосів (37,5%).

Тоді як головна опозиційна сила, партія "Право і справедливість" Ярослава Качиньського змогла узяти на 7% менше - 30,92%, пише "Сегодня".

Таким чином Москва уникнула появи в ЄС ще однієї недружньої держави, адже Качиньський кардинально не згоден з висновками росіян про причини загибелі його брата Леха Качиньського в авіакатастрофі під Смоленськом в 2010 році.

У сейм потрапляють ще три партії - "Рух Паликота" (9,8% голосів), "Польська народна партія" (9,51%) і Союз лівих демократичних сил (8,24%). Оскільки з "Польською народною партією" платформа Туска створювала попередню коаліцію, ніхто не сумнівається, що вони знову разом сформують уряд. Якщо новий кабмін знову очолить Туск, то він стане першим прем'єром посткомуністичної Польщі, який збереже свій пост після виборів.

Читайте також:

Прем'єр Польщі оголосив про перемогу своєї партії на виборах

На виборах у Польщі партія прем'єра Туска виграє 10% у партії Качинського

На одній з виборчих дільниць Польщі знайшли бомбу

Повʼязані теми:

Наступна публікація