Прем'єр Польщі оголосив про перемогу своєї партії на виборах

Партія Дональда Туска "Громадянська платформа" стане першою партією в Польщі з моменту падіння комунізму, яка послідовно перемогла в ході двох парламентських виборів.

Польський прем'єр-міністр Дональд Туск оголосив про перемогу своєї партії "Громадянська платформа" на парламентських виборах, які пройшли в країні у неділю.

За даними державної виборчої комісії, після підрахунку 63,74% бюлетенів правляча партія "Громадянська платформа" набирає 37,47%, опозиційна партія Ярослава Качинського "Право і справедливість" отримує 30,61%, "Рух Палікота" - 9,8% , партія PSL віце-прем'єра Вальдемара Павляка - 9,51%, Союз лівих демократичних сил - 8,24% голосів.

"Хочу подякувати всім, хто за нас проголосував, і тим, хто не проголосував, теж, тому що ми разом будемо нести відповідальність за Польщу ще чотири роки", - сказав прем'єр своїм прихильникам.

Ярослав Качинський вже визнав, що його партія зазнала поразки.

Перемога "Громадянської платформи" означає, що вона може стати першою партією з моменту падіння комунізму в 1989 році, яка послідовно перемогла в ході двох парламентських виборів у Польщі, передає BBC.

Економічне зростання, що в цьому році досягло в Польщі 4%, було одним з основних передвиборних козирів команди Туска.

У своїй передвиборчій платформі прем'єр-міністр також пообіцяв покращення відносин з Росією, незважаючи на низку існуючих розбіжностей.

Ветеран руху "Солідарність" та колишній президент Польщі Лех Валенса, віддаючи свій голос на одній з виборчих дільниць Гданська, сказав, що голосує за "Громадянську платформу", оскільки "кращого варіанту немає".

Читайте також:

Прем'єр Польщі заявив про прогрес у подоланні газової залежності від Росії

Рейтинг Туска виріс після доповіді по Смоленській катастрофі

Польський прем'єр передумав бути лідером

Польща порадила Україні не розриватись між Росією і ЄС

ВідеоПрем'єр Польщі оголосив про перемогу своєї партії на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: