Facebook випустив додаток для iPad

Facebook випустив додаток для iPad

Facebook запустив офіційний додаток для планшетного комп'ютера Apple iPad / Фото: Etoday

За неофіційною інформацією, Facebook збиралася показати iPad-додаток ще на нещодавній презентації Apple, на якій був представлений смартфон iPhone 4S.

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook запустила офіційний додаток для планшетного комп'ютера Apple iPad.

Про це повідомляється в корпоративному блозі компанії.
Протягом півтора року, що минули з моменту запуску першого iPad, спеціального додатка Facebook для цього планшета не було. Раніше власники пристрою могли поставити на iPad версію для iPhone, але вона не відрізнялася оптимальним використанням екранного простору.

За неофіційною інформацією, Facebook збиралася показати iPad-додаток ще на нещодавній презентації Apple, на якій був представлений смартфон iPhone 4S.

"Починаючи з сьогоднішнього дня окрім додатків для ваших смартфонів і звичайних мобільних телефонів ми представляємо новий додаток Facebook для iPad", - повідомляє Facebook у блозі в ніч з понеділка на вівторок.

Інструкція з завантаження програми розміщена на сайті.

За словами розробників, перевагами програми є перегляд фотографій у високій роздільності, швидка навігація, можливість грати в додатку-ігри для iOS на великому екрані і зручне меню, що випадає для надсилання повідомлень.

З 800 мільйонів активних користувачів Facebook більш ніж 350 млн під'єднуються до соцмережі за допомогою мобільних пристроїв - планшетних комп'ютерів, смартфонів і стільникових телефонів.

Нагадаємо, у липні компанія Facebook випустила функціональну Java-програму, яка запрацює на 2500 моделях звичайних, "нерозумних" телефонів.

Читайте також:

Нові можливості Facebook дозволять шпигувати за користувачами

Реальне життя користувачів Facebook перетворять на серіал

За кнопку "Мені подобається" від Facebook штрафуватимуть на 50 тис. євро

В інтернеті з'явився "кошерний" Facebook

Facebook розширив функціональність коментарів

Повʼязані теми:

Наступна публікація