До Путіна на військовий парад приїхав лише Назарбаєв

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Кремлі казали, що нікого не запрошували.

На військовий парад у Москві до Дня перемоги із іноземних гостей приїхав лише екс-президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

Про це повідомляє ТАСС.

Зазначається, що він піднявся на трибуну Красної площі разом із президентом Росії Володимиром Путіним та прем’єр-міністром Дмитром Медведєвим.

Нагадаємо, у Кремлі заявили, що іноземних лідерів на урочистості до Дня перемоги запрошують лише, коли святкують ювілеї, а цього року буде 74-та річниця перемоги СРСР у Великій вітчизняній війні.

Як відомо, 2015 року на святкування 70-річчя Перемоги приїхали близько 30 закордонних лідерів, проте глави європейських держав не стали відвідувати Росію через конфлікт на сході України. 2016 року - президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв, наступного року був тільки президент Молдови Ігор Додон. 2018 року на урочистості до Москви приїхали прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху та президент Сербії Александар Вучич.

ВідеоДень перемоги чи День пам`яті: що насправді святкують 8 і 9 травня

День пам`яті та примирення відзначає сьогодні Україна. Саме сьогодні, 8 травня, перемогу над фашистською Німеччиною відзначає більшість країн світу. У нас роками формувалась інша традиція – святкувати День перемоги 9 травня. Чому виникло дві дати? Дивіться у сюжеті.

День перемоги чи День пам`яті: що насправді святкують 8 і 9 травня

Залиште свій коментар

Вибір редакції