Дональд Трамп нарешті возз'єднався з дружиною в Білому домі

Перша леді США переїхала в офіційну президентську резиденцію.

У Білому домі з'явилося два нових мешканці: до президентської резиденції за адресою 1600 Пенсильванія-авеню нарешті переїхала Меланія Трамп разом із 11-річним сином Берроном

Про це повідомляє AFP на офіційній сторінці в Twitter.

Після обрання Дональда Трампа президентом США подружжя півроку мешкало окремо. Меланія із сином жила в Нью-Йорку, і хлопчик зміг завершити там шкільний рік.

Тепер Беррон відвідуватиме єпископальну школу святого Ендрю поблизу Вашингтона.

Після прибуття до нового помешкання Меланія відразу ж поділилася у Twitter фотографіями Південної Галявини та Монументу Вашингтона.

Меланія стала першою "першою леді" в сучасній історії, яка відклала свій переїзд до Вашингтона після президентських виборів.

Нагадаємо, що під час першої закордонної поїздки Трампа як президента США супроводжували й члени родини. Так, його дружина Меланія та донька Іванка не покривали голови згідно з мусульманськими звичаями під час офіційних раутів у Саудівській Аравії. Раніше сам Трамп засудив аналогічний вчинок тодішньої першої леді США Мішель Обами.

Фотогалерея Танцював із Саудами і штурхав колег із НАТО: усі курйози Трампа з його першої закордонної подорожі (12 фото)

Залиште свій коментар