Донька Назарбаєва не балотуватиметься на пост президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше у ЗМІ повідомляли, що Дарига стане наступником батька.

Голова Сенату (верхньої палати парламенту) Казахстану Дарига Назарбаєва не буде виставляти свою кандидатуру для участі у дострокових виборах президента республіки. Про це повідомила помічник Назарбаєвої Саулі Мустафаєва у коментарі казахстанському інформаційному агентству Tengrinews.

"Ні, Дарига Нурсултановна не збирається балотуватися", - заявила Мустафаєва.

Нагадаємо, 9 квітня новий президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв оголосив дострокові вибори глави держави.

Як відомо, 20 березня 55-річну Назарбаєву одноголосно обрали головою Сенату шляхом таємного голосування серед депутатів палати. Раніше вона займала пост голови комітету з міжнародних справ, оборони і безпеки Сенату. Дарига Назарбаєва є старшою донькою першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва.

Нурсултан Назарбаєв незмінно очолював Казахстан від 1990 року. 19 березня він оголосив про свою відставку, після неї він збирається очолити Раду безпеки Казахстану, яку за рішення парламенту він може очолювати довічно. Тимчасово виконувати обов'язки президента країни буде спікер Сенату Касим-Жомарт Токаєв. ТСН.ua з'ясував, що відомо про тимчасового очільника країни.

ВідеоДочці Назарбаєва пророкують перемогу на наступних президентських виборах

Тепер не Астана, а Нурсултан. Із такою ініціативою виступив уже новий очільник держави Касим-Жомарт Токаєв. Також іменем Назарбаєва він пропонує назвати вулиці всіх обласних центрів. До вступу на посаду президента Токаєв очолював парламент. Тепер крісло спікера посіла старша дочка Назарбаєва – Дарига.  

Дочці Назарбаєва пророкують перемогу на наступних президентських виборах

Залиште свій коментар

Вибір редакції