Дуда переміг на президентських виборах у Польщі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чинний глава держави залишився на ще один термін.

В Польщі підрахували понад 99% всіх бюлетенів другого туру президентських виборів. Результати показують, що чинний президент Анджей Дуда перемагає свого опонента мера Варшави Рафала Тшасковського.

За підсумками підрахунку 99,84% протоколів, чинного главу держави Анджея Дуду підтримали 51,22% виборців.

Його опонент, мер Варшави Рафал Тшасковский, отримав 48,78% голосів виборців. Дуда виграв з перевагою близько 493 000 голосів.

У Комісії повідомили, що не отримали протоколи з п'яти виборчих дільниць, однак там вважають, що вони не вплинуть на результат.

Явка на цих виборах склала 67,67%. Рекордна явка на виборах в Польщі була встановлена в 1995 році, коли поляки обирали президента. Тоді на вибори у другому турі прийшло 68,23% виборців.

Нагадаємо, що в першому турі переміг Анджей Дуда, який набрав 43,5 відсотка голосів, тоді як Тшасковський - 30,4 відсотка.

Відео Запекла боротьба у Польщі: в другому турі виборів лідирує нинішній президент, але розрив - менше відсотка

Запекла боротьба в другому турі президентських виборів у Польщі. За даними екзит-полів, нинішній глава держави Анджей Дуда випереджає свого суперника Рафала Тшасковського. Однак розрив - менше відсотка. Бюлетені рахували всю ніч. І вже за кілька годин оголосять попередні офіційні результати. На дільницях зафіксували рекордну явку – майже 70% виборців. Як і очікувалося, консерватор Дуда виявився більш популярним у селах. А ліберал Тшасковський – у містах.

Запекла боротьба у Польщі: в другому турі виборів лідирує нинішній президент, але розрив - менше відсотка

Залиште свій коментар

Вибір редакції