Екс-дружина Путіна змінила прізвище - ЗМІ

Журналісти припускають, що тепер Людмила носить прізвище Очеретна.

Колишня дружина президента РФ Володимира Путіна Людмила після розлучення змінила прізвище.

Про це пише видання Sobesednik.ru із посиланням на результати власного розслідування. 

За даними видання, екс-перша леді РФ тепер носить прізвище Очеретна. Такий висновок журналісти зробили на підставі даних Держреєстру прав на нерухомість, де зазначено, що квартира матері Людмили, Катерини Шкребеневої, перейшла у спадок спочатку сестрі Людмили Путіної, а після, за договором купівлі-продажу, - Людмилі Олександрівні Очеретній.

При цьому, у власниці 139-метрової квартири на Василівському острові в Санкт-Петербурзі з екс-дружиною Путіна збігається все, крім прізвища: ім'я, по батькові та дата народження.

Також видання зазначає, що новий паспорт Очеретна Людмила Олександрівна отримала 2 лютого 2014 в Москві, "що зайвий раз підкреслює її особливий статус".

Видання також нагадує, що в найближчому оточенні екс-дружини Путіна помічений Артур Очеретний, який очолює видавничий дім "Літературне навчання" і його материнську компанію - Центр розвитку міжособистісних комунікацій, який перебуває під негласним патронатом Людмили Путіної.

Водночас, на письмовий запит журналістів, чи пов'язують Очеретного (або когось із членів його сім'ї) з колишньою дружиною президента РФ якісь особисті стосунки, він відповідати не став.

Нагадаємо, що у грудня 2015 року Reuters оприлюднив деталі весілля Кирила Шамалова та Катерини Тихонової, яку називають дочкою Путіна. За даними видання, Тихонова і Шамалов зіграли весілля в лютому 2013 року на гірськолижному курорті "Ігора" на озері під Санкт-Петербургом. 

Всього на церемонії були присутні близько ста осіб, у яких при вході відбирали телефони. Гостям весілля видавали білі шарфи з вишитим червоною ниткою вензелем K&K.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: