Перейти до змісту
Екс-президент Перу помер у лікарні після спроби самогубства

Він намагався накласти на себе руки перед арештом.

Колишній президент Перу Алан Гарсія, який вистрілив собі в голову за кілька хвилин до арешту, помер в лікарні у столиці країни Лімі.

Це підтвердив нинішній очільник держави Мартін Віскарра.

Суд ухвалив взяти Гарсію під варту терміном на 10 днів. Коли співробітники прокуратури пред'явили ордер екс-президенту в його будинку, він наклав на себе руки.

Міністр внутрішніх справ Перу Карлос Моран наголосив, що правоохоронні органи діяли в рамках законодавства під час затримання. "Співробітники поліції, виконуючи рішення суду, діяли в рамках відповідних протоколів", - заявив глава відомства.

Згідно з рішенням суду до камери попереднього ув'язнення також мали помістити екс-міністра виробництва Перу Луїса Наву і віце-президента державної нафтової компанії Petroperu Мігеля Аталу. Їх підозрюють у причетності до одного корупційного скандалу.

Як повідомлялося, Гарсію звинувачували в отриманні хабарів від бразильської будівельної компанії Odebrecht - екс-президент звинувачення відкидав і називав політичним переслідуванням. Офіцерів поліції відправили заарештувати його у зв'язку з цим корупційним скандалом. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин