Фільм НТВ про "продажну" опозицію розгнівав Рунет

Дата публікації
Перегляди
3586
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фільм НТВ про "продажну" опозицію розгнівав Рунет

Хештег #НТВлжет став новим гаслом блогерів / Фото: НТВ

"НТВлжет" стало новим гаслом блогерів: після "викривального" фільму про російську опозицію телеканал звинуватили в ангажованості та продажності.

Російський телеканал НТВ показав "викривальний" фільм "Анатомія протесту", в якому мова йшла про те, що на акції опозиції в Москві люди приходили за гроші чи безкоштовно печиво, а за самим мітингами спостерігали іноземці.

Фільм викликав хвилю обурення в Рунеті і вивів фразу "НТВлжет" в найбільш згадувані хештеги соціальної мережі Twitter.

Блогери влаштували атаку на акаунти НТВ в соціальних мережах Facebook і "ВКонтакте", закидаючи їх повідомленнями "НТВлжет" і на годину "завалили" сайт телеканалу: коли він відновив роботу, то заявив про масовану DDoS-атаку.

Інтернет-користувачі, які самі брали участь в мітингах, іронічно запитують у своїх блогах, де ж їхні "печеньки", і чому знімальна група "не розкрила також тему варення", передає BBC Russian.

У соціальних медіа поширюються заклики бойкотувати НТВ або товари компаній-рекламодавців НТВ.

"Співробітникам НТВ: не телефонуйте мені більше ніколи з жодного приводу для жодних програм. Санітарно-гігієнічний карантин", - оголосила у своєму Twitter директор Центру антикорупційних досліджень та ініціатив Transparency International Олена Панфілова.

Зміст "спеціального розслідування" НТВ засудили навіть деякі співробітники самої телекомпанії.

"Ймовірно, це суперечить який-небудь корпоративній етиці, але відомий твір візуального жанру - це справжня ганьба, і мені соромно за те, що це відбувається на каналі, де я працюю", - написав на своїй сторінці у Facebook співробітник телеканалу Олександр Уржанов.

Російська опозиція вже заявила про готовність провести 17 березня мітинг на Пушкінській площі на знак протесту проти показу фільму.

"Анатомія протесту": НТВ показав на мітингах "людей з посольства США"

Автори документального фільму НТВ "Анатомія протесту" запевняли телеглядачів, що на мітингах "За чесні вибори" в Москві, а також на акції "Велике біле коло" на Садовому кільці люди збиралися за гроші.

Експерти, опитані НТВ в телепрограмі, стверджували, що діячі опозиції ведуть себе як "тоталітарна секта" і зайняті пошуком "сакральної жертви", про що раніше говорив прем'єр-міністр Росії Володимир Путін.

"Що роблять на мітингах люди з посольства США?" - задається питанням закадровий голос, при цьому на екрані показаний чоловік, який каже фразу німецькою "Я не розумію".

Автори фільму не обійшли стороною і фігуру блогера-активіста Олексія Навального, якого вони звинуватили у поширенні "дезінформації" про порушення на виборчих дільницях і в тому, що його "особиста охорона" б'є журналістів.

В ефірі телеканалу НТВ неодноразово виходили "викривальні" фільми про опозицію. У січні канал показав передачу про те, як провели новорічні канікули учасники грудневих протестів. У грудні там вийшов фільм, який критикує діяльність асоціації "Голос".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3586
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація