Російський журналіст відмовився виходити в ефір через замовчування протестів

Дата публікації
Перегляди
2572
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російський журналіст відмовився виходити в ефір через замовчування протестів

Олексій Пивоваров не вийшов у вечірній ефір новин / Фото: РИА Новости

Пивоваров виступив проти інформаційної політики каналу НТВ, що не припускає повного висвітлення мітингу протесту проти результатів виборів.

Відомий журналіст російської телекомпанії НТВ Олексій Пивоваров поставив керівництву ультиматум: вести вечірній новинний ефір він не готовий, якщо не буде висвітлена тема протестного мітингу у центрі Москви.

За даними джерела газети "Коммерсант", тележурналіст Пивоваров відмовився виходити в ефір новин о 19:00.

Приводом стала інформаційна політика каналу, що не припускає повного висвітлення мітингу протесту проти результатів минулих парламентських виборів, який готується наразі.

У мережі вже з'явилися повідомлення на цю тему. Зокрема, представник ініціативної групи "За чесні вибори" Григорій Пєтухов розмістив в Livejournal аудіозапис розмови з Пивоваровим.

На пропозицію "зробити нормальний новинний сюжет" на тему протестної акції на Болотній Площі, Олексій Пивоваров заявив, що "цього обіцяти не може", але знімальна група, за його словами, має намір знімати на заході.

Відзначимо, в ефірі федеральних телеканалів прийдешній захід не висвітлюється, в новинах НТВ був, зокрема, лише невеликий сюжет про фальсифікації в ході виборів.

Читайте також:

Засновника "ВКонтакте" терміново викликали в прокуратуру

Російська ЦВК розділила "крісла" між партіями у новій Держдумі

Учасники "каруселі" в Росії вимагають оплатити їм фальсифікації на виборах

Влада Москви дозволила опозиції провести 30-тисячний мітинг

Наступна публікація