Влада Москви дозволила опозиції провести 30-тисячний мітинг

Дата публікації
Перегляди
1629
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Влада Москви дозволила опозиції провести 30-тисячний мітинг

Суботню акцію опозиції в Москві офіційно перенесли на інше місце / Фото: zyalt.livejournal.com

Акцію опозиції в Москві, призначену на 10 грудня, перенесли в інше місце. Офіційно дозволена кількість учасників - 30 тисяч.

Московська влада дозволила опозиції провести мітинг проти результатів виборів до Держдуми з кількістю учасників до 30 тисяч осіб.

За узгодженням з владою, акція має відбутися 10 грудня на Болотній площі. Час - з 14:00 до 18:00, повідомив заступник мера російської столиці Олександр Горбенко.

Раніше опозиція планувала провести мітинг на площі Революції, проте потім, за пропозицією міської влади, акція була перенесена на Болотну площу. Варто також зазначити, що початкова акція передбачала офіційну дозволену кількість учасників в 300 людей.

Збільшення дозволених учасників в сотню разів можна було б вважати перемогою, однак лише до ночі 9 грудня на московський захід у соціальних мережах "підписалися" вже близько 50 тисяч людей, і їхня кількість продовжує зростати.

Крім того, як зазначають російські ЗМІ, перенесення акції можна розглядати як спробу внести плутанину і зробити тих, хто прийде на площу Революції, мимовільними учасниками несанкціонованих зборів, що може потягнути за собою відповідні поліцейські заходи.

"По-перше, ми не встигнемо оповістити всіх охочих прийти на мітинг про нове місце його проведення. По-друге, якась частина, ймовірно, не захоче йти мітингувати на Болотну. В результаті це призведе до того, що дуже багато людей все одно прийдуть на площу Революції, і це може викликати різні малоприємні наслідки, за які ми просто не можемо брати на себе відповідальність", - пояснила одна з організаторів мітингу, активіст руху "Солідарність" Надія Мітюшкіна BBC Russian.

Як відомо, масові акції протесту у Росії розпочалися після виборів до Держдуми, які пройшли 4 грудня, і за якими "Єдина Росія" отримала 49% голосів. Лише протягом двох перших днів протестів російська поліція затримала понад 900 людей.

Читайте також:

Путін звинуватив Гілларі Клінтон у розпалюванні російських протестів

Фанати Путіна, яких звезли у Москву, ночують у "хлівах для бидла" (відео)

В Інтернеті виклали пам'ятку для учасників "російської революції"

"ВКонтакте" заявив, що ФСБ вимагає закривати опозиційні групи

Московська влада домовилась із протестувальниками

Московська влада домовилась із протестувальниками
Наступна публікація