"ВКонтакте" заявив, що ФСБ вимагає закривати опозиційні групи

Дата публікації
Перегляди
7428
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"ВКонтакте" заявив, що ФСБ вимагає закривати опозиційні групи

"ВКонтакте" заявив про тиск з боку ФСБ / Фото: vkontakte-blog.ru

Павло Дуров розповів, що спецслужби вимагають закривати опозиційні групи в мережі, однак "ми принципово цього не робимо".

ФСБ Росії почала тиснути на соціальну мережу "ВКонтакте", вимагаючи заблокувати опозиційні групи. Керівництво компанії відмовляється це робити, повідомив один із засновників мережі Павло Дуров.

"Останні дні ФСБ просить нас блокувати опозиційні групи, в тому числі вашу", - звернувся Дуров у повідомленні до адміністратора групи на підтримку блогера Олексія Навального, заарештованого на 15 діб після мітингу на Чистих ставках.

"Ми принципово цього не робимо. Не знаю, чим це може скінчитися для нас, але ми тримаємося", - додав Дуров.

За його словами, позиція соціальної мережі - блокувати лише ті групи, в яких публікуються заклики до фізичного насильства. Дуров наголосив, що його компанія "на 100% аполітична" і не підтримує ані владу, ані опозицію.

ФСБ цю інформацію поки не прокоментувало. Тим часом російське МВС запропонувало заборонити анонімність в Інтернеті, запровадивши для користувачів спеціальний "фейс-контроль".

Як заявив керівник Бюро спеціальних технічних заходів МВС Олексій Мошков, це потрібно зробити, щоб перешкодити організації екстремістських груп, які ведуть агітацію в мережі.

Нагадаємо, вже більше 35 тисяч людей заявили в соціальних мережах про свій намір прийти 10 грудня на акцію на площі Революції в Москві проти фальсифікацій на виборах до Держдуми, з них близько 12 тисяч користувачів – з сайту "ВКонтакте".

Користувачі активні в коментарях - пропонують ідеї плакатів, гасел і вимог. Головні - скасування результатів вибори і проведення нових, за участю всіх, у тому числі не зареєстрованих нині політичних сил.

Читайте також:

Російське МВС хоче заборонити анонімність в Інтернеті

Вийти на площу Революції в Москві збираються більше 20 тисяч людей

Росія у протестах: чи має опозиція шанс на успіх

Фанати Путіна, яких звезли у Москву, ночують у "хлівах для бидла" (відео)

В Москві та Пітері нові арешти опозиції

В Москві та Пітері нові арешти опозиції
Наступна публікація