Медведєву "ВКонтакте" подарували "мозок" і назвали бідним хлопчиком

Також Медведєву подарували "пігулки від жадібності", "краба на галерах" (прізвисько Путіна в Інтернеті), пістолет з одним патроном і приміткою "далі підкаже совість".

Користувачі соцмережі "Вконтакте", в якій президент Росії Дмитро Медведєв напередодні відкрив свою сторінку і зробив перший запис, виявилися людьми зі своєрідним почуттям гумору. На сторінку президента обрушився шквал так званих "подарунків": найчастіше вони відверто знущальні.

Блогери edvvvard і undertakerspb виклали цікаві скріншоти. За минулу добу президент отримав близько півтори тисячі подарунків. Серед них, якщо відкинути "звичайний контактівський троллінг і підлабузництво", відзначає undertakerspb, можна прочитати повідомлення від "вдячних" громадян з прикріпленими картинками.

Зокрема, Медведєву подарували "мозок", книгу "Як стати президентом", "пігулки від жадібності" з проханням передати друзям, "краба на галерах" (прізвисько Володимира Путіна в Інтернеті). Також у подарунках виявився пістолет з одним патроном і приміткою "далі підкаже совість", а також балончик з отрутою.

Один з користувачів подарував главі держави качку з оленячими рогами, прокоментувавши, що вона така ж "кумедна і даремна", як і всі президентство Медведєва.

ТАЙВАНЦІ ЗНЯЛИ ЄХИДНИЙ МУЛЬТИК ПРО "ПОВЕРНЕННЯ" ПУТІНА В ПРЕЗИДЕНТИ

У своїх коментарях користувачі отримали можливість скаржитися на владу і стали писати президенту про поліцію, яка "страшніша за бандитів", про "нафтову голку", відсутність пільгових дитячих садів і багато іншого. Однак найбільш зворушливий коментар, мабуть, був такий: "Ось вас тут все лають, а мені вас шкода! Вся країна ненавидить продажну владу, і вас, як її уособлення. Вони ж не розуміють, що ви особисто нічого не вирішуєте. Бідний, бідний хлопчик!".

Російські ЗМІ між тим відзначають, що Медведєв завів сторінку зовсім не напередодні - інформація про користувача заповнювалася давно, до того ж у "профілі" вже були викладені багато фотографій, деякі з них ще в 2009 році.

По-друге, колись користувачі могли їх коментувати, однак, як видно, недовго - станом на вчорашній день єдиним способом залишити президенту коментар був якраз подарунок з поясненням. Написати на "стіні" або прокоментувати фотографії було вже не можна. Цим і скористалися росіяни.

Проте навіть така свобода тривала недовго. Уже в четвер або сам Медведєв, або його помічники, що відповідають за акаунт, приховали сторінку з подарунками. А сам президент оцінив гумор співвітчизників такими словами: "Спасибі за увагу та подарунки! Звикаю до стилістики "ВКонтакте ". Добраніч всім!".

Втім, блогери знайшли й інший спосіб "познущатися" над президентом. Користувачам пропонують "поскаржитися на сторінку" президента, використовуючи спеціальну форму для цього і закидати адміністрацію схожими повідомленнями.Наприклад, президента можна масово звинуватити у в "розсилці спаму" або "образливій поведінці".

В зв'язку з цим Газета.Ru зазначає, що всього кілька місяців тому Медведєв спирався на Інтернет-аудиторію, намагаючись стати для блогерів та Інтернет-діячів лояльним політиком. Проте його рішення поступитися посадою президента прем'єр-міністрові Володимиру Путіну, оголошене на з'їзді "Єдиної Росії" 24 вересня, викликало в Інтернеті вкрай різку критику.

Читайте також:

Медведєв опанував Facebook

В Росії надрукували брутальну пародію на розмальовку "Вова і Діма"

Запальний танець "Дмитра Медведєва" став хітом рунету

Скандальний інтернет-ролик: Медведєв розстріляв Путіна з кулемета (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: