Дмитро Медведєв з'явився "ВКонтакте"

Дмитро Медведєв з'явився "ВКонтакте"

Президент Росії продовжує активно розширювати своє спілкування в Інтернеті: "Привіт! Ось я і "ВКонтакте".

Фото Медведєва на його сторінці "ВКонтакте"
Президент Росії Дмитро Медведєв розширив свою присутність у соціальних мережах. Відтепер він писатиме не тільки до Twitter та Facebook, але і до "ВКонтакте".

Своє перше повідомлення Медведєв відправив з iPad в середу, 9 листопада, під час зустрічі зі своїми прихильниками-блогерами.

"Привіт! Ось я і "ВКонтакте", - написав він.

Варто зазначити, що сам акаунт - vkontakte.ru/dm - не є новим. На сторінці розміщено два фотоальбоми зі знімками, датованими ще 2009-м роком. Також у сторінки вже понад 890 тисяч підписувачів.

Серед особистої інформації президент Росії назвав свої інтереси - робота, сім'я, спорт, інтернет, серед улюбленої музики вказав хард-рок, Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, класику, серед улюблених книг - Чехова, Буніна, Достоєвського, Жюля Верна, Стругацьких.

Свою діяльність Медведєв охарактеризував як "президент Російської Федерації". У графі "веб-сайт" вказані kremlin.ru, президент.рф.

Як відомо, Дмитро Медведєв є вже давнім прихильником спілкування в мережі. У нього є сторінки в Twitter, LiveJournal і на Facebook, які він регулярно оновлює. У лютому 2011 року Медведєва визнали в Рунеті головним "блогером року".

Читайте також:

Мєдвєдєв виклав у Twitter відео-пародію на самого себе

"ВКонтакте" перетвориться на "наворочений" LiveJournal

Агент "90-60-90" Анна Чапман зависла у соцмережі "Вконтакте"

Дослідження: захоплення соцмережами веде до деградації мозку

Повʼязані теми:

Наступна публікація