Мєдвєдєв виклав у Twitter відео-пародію на самого себе

Президент Росії розмістив у своєму мікроблозі посилання на виступ команди КВК, яка обігрує його "літній відпочинок" на дачі з дружиною.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв розмістив у своєму мікроблозі на Twitter посилання на фрагмент виступу знаменитої команди КВК "Уральські пельмені" – пародію на літній відпочинок президента.

"Полезная вещь Twitter, однако. Вот обнаружил ролик о том, как я провел этим летом", - написав Мєдвєдєв. І трохи згодом додав: "Однако, продолжаю тему "как я провёл этим летом" на даче. Ловите - http://bit.ly/9yeQSZ".

Прес-секретар російського президента Наталія Тімакова зазначила, що "коментувати тут особливо нічого".

"Президент - активний користувач Тwitter, він вільно і регулярно спілкується з відвідувачами мікроблога. І в тому, що він сам подивився цей ролик і опублікував посилання, немає нічого незвичайного", - зауважила вона.

Тімакова підкреслила, що Мєдвєдєву "властива самоіронія".

Пропонуємо вам кілька фрагментів з виступу "Уральських пельменів" на тему "літнього відпочинку Мєдвєдєва" (мовою оригіналу):

Светлана Медведева, супруга президента (ласково):

- Димочка, банки закончились.

Дмитрий Медведев, президент (сурово):

- Иду-иду-иду. Беда с этими банками. То банки кончаются, то лицензия в них кончается. Что, ты огурцы солишь? Красавица ты моя. (Медведев целует жену.) Давай побольше засаливай, а то международные делегации все сожрали у нас в этом году. (Смех в зале.) Может, чайку со смородиной? Давай!

Прохожий, торгующий навозом:

- Хозяева, навоз будете брать? (Смех.)

Д. Медведев (заинтересованно):

- Почем?

Торговец:

- Пять тысяч - машина.

Д. Медведев (загадочно):

- Сейчас, подожди... Алло, Володя, ты почем навоз брал? (Смех.) А я по пять! (Смех.) Конечно, давай. Раз, два, три, четыре. Вот там вываливай, за петуньей, там у меня пленка постелена.

Офицер охраны:

- Первый, первый, я пятый. Валю за петуньей...

Д. Медведев:

- Вот, пятый. (Смех.) Пятый и вы, остальные числительные (смех), запомните раз и навсегда. Я здесь, на даче, отдыхаю. Как обычный человек. И мне не мешайте, не помогайте, пожалуйста. В малине малину не подклеивайте специально (смех), в навоз одеколоном не пшикать, пускай пахнет как пахнет. Понятно? Колорадского жука в божьих коровок не раскрашивать! (Смех.)

Офицер охраны (разочарованно):

- Ну Дмитрий Анатольевич!

Д. Медведев (радостно):

- Ну что Дмитрий Анатольевич? Я уже два года Дмитрий Анатольевич! (Смех, аплодисменты.)

Д. Медведев (ласково, обращаясь к С. Медведевой):

- Фу, дорогая, я устал вообще. Все-таки хорошо остаться один на один. Сидишь, слушаешь, как птички поют (щебет птиц), лягушки квакают (звук кваканья), дятел стучит (стук дятла). Классно!

Забор, который стоит рядом, неожиданно падает на землю. Оказывается, за забором стояла группа солдат, которые и издавали эти звуки.

Д. Медведев (подозрительно):

- Это что такое?

Солдаты (хором, весело):

- Кремлевский акустический дятло-кукушечный взвод! (Смех, аплодисменты, свист в зале.)

Д. Медведев (с любопытством):

- И давно вы здесь?

Солдаты:

- С Брежнева. (Смех, аплодисменты.)

Варто зазначити, що це не вперше, коли Мєдвєдєв залишає у своєму мікроблозі не тільки офіційні записи. Так, лише минулого тижня глава РФ привітав пересічного користувача Twitter з днем народження. У ніч на п'ятницю користувач @ oleynik_julia написала в своєму мікроблозі, що їй виповнилося 17 років. Після цього вона звернулася через Twitter до глави державі: "Дмитро Анатолійович! У мене сьогодні день народження, привітайте мене! Я Юля )))". "Так, будь ласка, Юля! З днем народження! Щастя Вам )))", - відповів їй Мєдвєдєв.

Читайте також:

Мєдвєдєв покатався на спортивному "КАМАЗі"

Лукашенко знайшов у блозі Мєдвєдєва "бруд" про себе

Мєдвєдєв привітав студентку МДУ через Twitter

Мєдвєдєв заявив, що знає, хто такий Шевчук - на відміну від Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: