Запальний танець "Дмитра Мєдвєдєва" став хітом рунету

КВНщики зняли пародію на відео з Дмитром Мєдвєдєвим, де він "відривається" на зустрічі однокурсників.

Російська команда КВН "Прима" в своєму номері пожартувала над скутими рухами президента Росії Дмитра Мєдвєдєва.

Президент РФ, за його власним визнанням в Twitter, "запалював" з однокурсниками під музичну композицію групи "Комбінація" "American boy".

У пародії спочатку товариші "президента" повторюють за ним одноманітні танцювальні па, проте коли за кадром звучить пропозиція: "Дмитро Анатольовичу, а, може, нашу, а?" і всі ускладнюють характер танцю.

КВНщик, якій зображає Мєдвєдєва, незворушно продовжує свої монотонні рухи. Нарешті "президент" вирішує все-таки "запалити" більш якісно і під загальний сміх виробляє руками складні оберти.

Викладений 10 вересня в інтернет ролик за три дні подивилися близько півмільйона людей.

Відеоролик мав з'явитися в ефірі Першого каналу в передачі "Гососящий КиВиН", проте був видалений.

Водночас російський телеканал "Дощ" припускає, що номер "Прими" був видалений через те, що керівництву жарт здався занадто політизованим, або ж сміятися над владою по ТБ в Росії все ще не прийнято.

Як сказав капітан команди "Прима" Олександр Якушев, який був в числі тих, хто придумав цей ролик і знявся в ньому, він вперше зіткнувся з "таким прийомом монтажу".

Нагадаємо, приводом для пародії стало відео зустрічі Мєдвєдєва з однокурсниками, зняте ще в 2010 році, але викладене в інтернет лише цієї весни.

Ролик миттєво став хітом в інтернеті і викликав іронічні зауваження ЗМІ і блогерів з приводу скутості Мєдвєдєва, танцюючого під популярні пісні 90-х років "American Boy" групи "Комбінація", "Ксюшу" Олени Апіної, "Ти не ангел" і "Зимовий сад" Олексія Глизіна.

Як з'ясувалося, захід відбувся 18 червня 2010 року в будівлі державної урядової резиденції "К-2", що знаходиться на березі річки Мала Нєвка в Санкт-Петербурзі.

Сам президент у своєму мікроблозі на Twitter відразу ж підтвердив, що це він зображений на ролику.

"Запалюємо рік тому на зустрічі з курсом. Танці/музика - ще ті, відповідають минулого", - пояснив глава російської держави.

Читайте також:

У Росії зняли черговий мультфільм про Путіна та Мєдвєдєва (відео)

Янукович заспівав "а капела" в центрі Луганська

На своєму ювілеї Янукович танцював з жінками під Кіркорова (відео)

Скандальний інтернет-ролик: Мєдвєдєв розстріляв Путіна з кулемета

ВідеоЗапальний танець "Дмитра Мєдвєдєва" став хітом рунету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: