Скандальний інтернет-ролик: Мєдвєдєв розстріляв Путіна з кулемета (відео)

В Інтернеті з'явився відеоролик про президентські вибори в Росії, автори якого ототожнюють боротьбу між Путіним і Мєдвєдєвим з Апокаліпсисом.

В Інтернеті з'явився сатиричний відеоролик про президентські вибори в Росії 2012 року, знятий за мотивами голлівудського фільму-катастрофи "2012" і телесюжетів з першими особами російської держави.У ролику боротьба за владу переростає у справжню війну з перестрілками й бомбардуваннями.На думку авторів відео, випущеного на замовлення Компартії Російської Федерації, боротьба за посаду президента між Володимиром Путіним та Дмитром Мєдвєдєвим загрожує світу глобальною катастрофою. "В дію піде все: компромат, погрози, вищі сили", - попереджають автори ролика.Ролик змонтований з кадрів фільму "2012" і відеосюжетів за участю Путіна і Мєдвєдєва. Автори ролика нагадують висловлювання Путіна, які вже стали крилатими: "У нас склався ефективний тандем", "Ми з паном Мєдвєдєвим люди традиційної орієнтації", "Потрібна маленька переможна війна". Президент у відповідь або їх заперечує, або сміється.

У фіналі президент і прем'єр озброюються для боротьби за владу: Мєдвєдєв стріляє з кулемета "Максим" в Путіна, який летить в літаку, потім в небо злітає балістична ракета, стається вибух...В останніх кадрах знову з'являється "тандем", і за кадром звучать слова: "Вибору немає", на зміну яким приходить реклама сайту КПРФ.Як відомо, президентські вибори в Російській Федерації пройдуть 11 березня 2012 року. Президент Росії вперше обиратиметься на 6 років.

Читайте також:

Російський телеканал зняв з ефіру вірші про Мєдвєдєва та Путіна

Політологи побачили початок кризи: Росія повертається в кінець 1980-х

Путін одягнув "косуху" і сходив з байкерами на футбол

Мєдвєдєв з Путіним розіграють участь у виборах 2012 на двох

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: